Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség? Én kizárná...

Ez lehet terhesség? Én kizárnám a terhesség lehetőségét, remélem nem hormonzavar, vagy egyéb betegség? !

Figyelt kérdés
Előző ciklusban nem védekeztünk. Akkor voltak is tüneteim, de aztán menstruáltam, még pedig nagyon erősen és az átlagosnál sokkal darabosabban.Azóta nem voltam együtt párommal. A mellfájás ennek ellenére megmaradt, de már az is enyhült. Ma pedig meg kellett volna jönnie, de semmi. Ami aggaszt, hogy semmiféle premenstruációs fájdalmam nincs, pedig az szokott lenni szinte mindig.
2009. márc. 1. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak késik, ha az előző hónapben mensiztél, ugyan nem kizárt, de csak matematikailag van esély a babára.
2009. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónapig nem menstruáltam és a létező összes terhességi tünetet produkáltam és folyamatos idegeskedéssel teltek el a mindennapjaim. Folyton itt olvasgattam a fórumon különböző tapasztalatokról, hogy mire számíthatok ezekkel a tünetekkel vagy, hogy lehet -e más a háttérben a terhességen kívül. Volt olyan pillanat amikor biztos voltam abban, hogy terhes vagyok de a napokban váratlanul megjött. Normális havi vérzés, semmi szokatlant nem tapasztaltam. (Mondjuk azt hozzátenném, hogy azt, hogy én nem vagyok terhes 2 negatív teszt és 2 orvosi vizsgálat támasztotta alá.)

Ne ijedj meg, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt, Ő segít majd Neked. De ne rágódj és ne stresszelj rajta mégha nehéz is mert annál rosszabb!

Mindenképpen védekezettek! Ha nem szeretnétek babát!

2009. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!