Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van a pecsételés? Ez...

Mitől van a pecsételés? Ez terhesség lenne vagy fertőzés vagy esetleg hormonzavar?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem 1 évig. Ez a 3 hónap hogy nem szedem. Eddig rendesen megjött. Igaz az utolsó mensim 8 napig tartott 6 helyett. Most vagyok félidőben és ma reggeltől pecsételő vérzésem van. 1-2 csepp hol barna , hol barnásvörös. Olvastam hogy lehet a beágyazódásnál ilyen. A párommal 1 hete voltunk együtt, gumival! Mégis teherbe estem volna?

Hüvelygombám is van, de gondolom attól nem lehet pecsételés..

Vagy még arra gondoltam h esetleg a fogamzásgátló utóhatása? De 2 hónapig rendben volt minden, akkor most miért vérzek??

Lécci vki segítsen! Holnap megyek nőgyógyászhoz, de félek h vmi baj van:S

19L


2010. ápr. 26. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyelek meg! Azért van pecsételőd, mert a szervezeted nem kapja már meg a "bevitt" hormonokat és kezd visszaigazodni, de ez pici felborulássál jár. Az lenne a jó, ha úgy 2-3 hónap múlva visszatérne a rendes ciklusod.Ha gumival voltál együtt a barátoddal, akkor nem lehetsz terhes, vagyis nagyon picike az esélye.
2010. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

De miután abbahagytam a gyógyszert 2 hónapig rendben volt minden. És most a 3. hónapban lett barnázás. Anyu mondta h neki is ilyen volt:D Ezért kérdeztem:)

Amúgy örülnék ha baba lenne:)

2010. ápr. 26. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
olvastam a dolgot, de furcsán reagál a szervezet néha, van olyan hogy pl. több évnyi szedés után egyik hónapban megjön-másikban nem stb. Ha nem azt írtad volna, h gumit használtatok több esélyt látnék-így olvasva- egy terhességre. Mindenesetre még védekezz, a baba nem csak csupa öröm és móka ;))
2010. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze védekezek:)

A babát kb. egy év múlva tervezzük:)

Csak annyi volt, h előváladék kerülhetett be, mert nem mosott kezet és megfogta a gumit. De nem hiszem h ebből lenne terhesség:)

2010. ápr. 26. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
na, így már más....az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok, de ilyen körülmények között sem nagy az esély. Nah, majd a nődoki megnéz, ő a szakértő....:)
2010. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Majd holnap kiderül:)

Csak ne fertőzés vagy hormonzavar legyen:)

Akkor inkább baba:) Vagy peteérés:) Arról is olvastam h lehet akkortájt pecsételő vérzés:)

2010. ápr. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!