Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ennek az oka? Terhess...

Mi lehet ennek az oka? Terhesség vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Még májusban voltam együtt a volt barátommal azóta senkivel,nem védekeztünk,de 2 hét késéssel júniusban megjött nagyon nagy fájdalmakkal:(most júliusban előbb megjött mint szokot,de kevesebb és fájdalom mentes volt,csak barnázodás,de vér is volt benne.Ez lehet terhesség?tesztet nem csináltam csak akkor mikor késett nagyon sokat!de az is azt mutatta hogy nem vagyok az.de ez a mostani lehet valami fertőzéstől is?
2009. júl. 22. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a két hetes késélses, fájdalmas vérzés lehet, hogy korai vetélés volt, amit a teszt nem mutatott ki. :-( Most pedig lehet, hogy olyan ciklusod jött utána, amiben nem volt peteérés, azért volt ilyen könnyű.


Utólag már sose lehet biztosra megmondani, én is csak találgatok.

2009. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is késett két hetet, nem fájt jobban, mint szokott, de nem vetélés volt az oka. aztán rendeződött. ha atesztjeid negatívak voltak, akkor nem valószínű, hogy baba volt.


most azért lehet, hogy érdemes lenne egyet tesztelni, ha másért nem, hogy ne aggódj...

2009. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 napot késett nekem is ciszta volt az oka.
2009. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,de nem tom h vetélés lett volna e,de ha az volt,akkor legalább nem vagyok,az mert valahogy most nem szeretném még a picit,vagyis szeretnék már,de a suli miatt még nem lehet:(
2009. júl. 22. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ciszta vagy valamilyen egyéb hormonális gond lehet. Vagy semmi, csak ez most így jött. Biztosat csakis egy nőgyógyász tud mondani, talán ajánlatos lenne elmenni és neki is elmesélni ezeket a tüneteket.
2009. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!