Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt más is akinek sajnos így...

Volt más is akinek sajnos így alakult (terhesség és fertőzés egy időben)? Ha igen mi lett?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen egyszerre derült ki, hogy kisbabám lesz és, hogy összeszedtem valamilyen nőgyógyászati fertőzést, gombát (ezekre sajnos amúgy is nagyon hajlamos vagyok). Két nap múlva megyek dokihoz, de eléggé izgulok.
2009. febr. 3. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ne izgulj a babát nem fogja bántani, téged meg kezel majd a dokid és minden rendben lesz
2009. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan így kezdődött.

A terhességet nem befolyásolta.Nekem aztmondták,h a baba miatt a hormonok megváltoztak és emiatt a hüvelyflóra is.

Elmúlt magától.Kamilla teát tanácsolt akkor a nődokim.

De ha jót akarsz akkor vegyél ezüst kolloidot és azzal kenegesd.Akár belsőleg is fogyaszthatod .

Olvass utána a neten:Ezüst kolloid.100% meggyógyít.

2009. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam. Ezüst kolloidot régen ittam, majd veszek megint (kamillám van is otthon). Nem tudom, hogy a baba miatt van-e mert sajnos nálam ez nem ritka. Tartottam tőle, hogy árthat neki (ha nem ő "okozta").
2009. febr. 3. 13:20
 4/5 anonim válasza:
Nem akarlak megrémíteni de sajnos nekem 17 hetes terhességem ment el ilyen okból kifolyólag. Követeld hogy kezeljék mert felhaladhat a gyulladás a méhre és emiatt nem tudja megtartani a terhességet!
2009. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Egyetértek az előző levélíróval, mindenképp alaposan kezeltesd. Én 21 hetesen veszítettem el ikreimet hasonló miatt, illetve az akkori "orvosom" szerint ezt nem kellett kezelni, mert "csak akkor van baj, ha piros vér folyik"...

DE ha időben kezelve van semmi baj nem lesz!Nyugi!:)

2009. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!