Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt egy pozitív...

Tegnap volt egy pozitív (Gabriel) tesztem, ma viszont egy negatív (Corax). Melyik mutat valós eredményt?

Figyelt kérdés
Ma már a 40. napomon vagyok,de valószínű,h később volt az ovulációm is. Clostit szedtem és folyamatosan szurkálnak a petefészkeim. Ha valaki terhes akkor a petefészkénél vagy a méhénél kell éreznie a szurkákat?
2008. aug. 31. 18:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Teszteltem és negatív lett,de azóta sem jött meg:-(
2008. szept. 11. 17:06
 12/15 anonim ***** válasza:

jaj, szegénykém! :-(

Képzeld, én meg lily-vel teszteltem 2-szer, egyik pozitív, másik negatív... Nem értem... 2 nap különbséggel csináltam. És nekem sincs mensi a láthatáron. Ma már nagyon szerencsétlennek érzem magam...

De hátha, figyelj, egy pozitív már volt neked is, hátha tényleg nincs álpozitív eredmény, csak álnegatív, - szeretném hinni.

Majd írj, hogy mi lett, nagyon drukkolok!

Szörnyű ez a bizonytalanság! :-(

2008. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia! Sajna én tuti nem vagyok terhes, voltam már orvosnál is és azóta vagy 3 tesztet is megcsináltam és mind negatív.(Clearblue)Most írt fel gyógyszert, amitől majd állítólag megjön.Remélem Te több sikerrel jársz!
2008. szept. 11. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom... De feladni nem szabad, maximum egy kicsit lepihenni, és akkor jönni fog a baba!

Esetleg javasold az orvosnak, hogy több gyógyszert kelljen szedned, legalábbis úgy szokták, mert napi 3X1-ig el lehet menni, ha a kevesebb nem használt!

Ha nekem most nem sikerül, 2 hét múlva megyek dokihoz, és biztosan én is clostit kapok majd...

Sok sikert, ne csüggedj!

2008. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Aranyos vagy!
2008. szept. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!