Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt pzitív...

A nem várt előtt pzitív teszt, késésnél negatív? Miért van ez? Mi befolyásolja az eredményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt is embere válogatja, hogy valakinek a nem várt előtt 1-2 nappal már halvány pozitív, másnak 2-3 napos késésnél semmi. Igaz, nekem csak 1 napot késett, de annyira nem produkálok semmi „jelet”, hogy nem is látom értelmét a tesztnek. Nem feszülnek a melleim, nincs barnázás, csak kis görcsök a és néha jobb, illetve baloldali szúró érzés. Nem tudom mit gondolja, van egy kis remény egyáltalán??

Igaz, a hőmet nem mértem, de a nem várt előtt a tesztem negatív volt :(:( nem kellett volna még ilyen korán megcsinálnom.


2010. júl. 1. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Javítanék: újabb tesztnek nem látom értelmét.
2010. júl. 1. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha többet késik, mint 5 nap, akkor szerintem tesztelj újra, hisz lehet, hogy késői peteérésed volt, azért nem mutatta ki a teszt a babát. Nekem mensi elmaradását követő 3. napon még negatív volt a teszt, az 5.-en már pozitív. 37 hetes km.
2010. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.


Megvárom a hétfő reggelt, akkor már 5. napja lesz, hogy késik, csak addig ne jöjjön meg.

Remélem pozitív lesz :)

2010. júl. 1. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem minden úgy alakul, ahogyan szeretnéd! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!!!
2010. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem reggel (szombat), negatív lett, de meg is jött. Viszont eddig soha nem marad ki ennyi ideig, nem is szúrt a jobboldalam és a méhem. Mindig is a baloldali petefészkem szúrt, ezért bíztam a pozitív eredményben.
2010. júl. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!