Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom közepén,...

Ma vagyok a ciklusom közepén, Norcolutot írt a dokim, hogy mától szedjem 10 napig! DE? Bővebben lent

Figyelt kérdés
De mi van akkor ha közben tegnap össze jött a baba. Tegnap volt peteérésem, ma már feljebb is ment a hőm. Mensi előtti barnázásra adta, mert a hormonjaim tökéletesek, ezért ezt kell szednem 10 napig. Elfelejtettem neki megemlíteni, hogy mi van akkor, ha közben meg babás lettem. Most akkor szedjem vagy ne?
2010. febr. 25. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!Utána néztem,ezt találtam:

ORVOS VÁLASZOL!

"A Norcolut hatására felépül majd a méhnyálkahártya, ami a hormon megvonása után kiürül, így valóban idézhet elő vetélést, aminek a lefolyását előre nem tudjuk megjósolni."


A teljes cikk:


[link]

2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Nekem azért írta fel az orvos, mert menses előtt 4-5 nappal barnázok, azt mondta, hogy szedjem be ezt a dobozt a ciklus közepétől kezdjem el napi 2x1 szemet 10 napig, majd 2-3 nap múlva várhatom a vérzésemet, és nem lesz barnázás, mert ez a bogyó állítólag rendbe teszi a ciklusomat. De a doki tudja nagyon jól, hogy babát szeretnénk, én csak itthon olvastam el a betegtájékoztatót miután kitudtam váltani a gyógyszert. Semmit nem mondott ezzel kapcsolatban, szívbaj nélkül felírta. :( Nem szedem be, majd a következő ciklusban. Én is azt olvastam, hogy vetélést okoz ez a gyógyszer, nem kockáztatok!
2010. febr. 26. 06:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnapi 18:59-esnek.

"Óránkénti 1 tabletta adagban..."!!!!

Ez kicsit durva.

2010. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Istenem, nem a gyógyszer okoz vetélést, hanem annak megvonása!
2012. febr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!