Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 13. napján volt...

Ciklusom 13. napján volt spontán peteérésem, tehát lehet hogy terhes vagyok. Péntektől Norcolutot kell szednem, hogy megjöjjön. Árthat a kialakuló babának?

Figyelt kérdés
Pcos- vagyok,és magától nem jön meg.A mensi a következő stimulációhoz kell.A Norcoluton az van,h "sárgatest-hormonszerű anyag,noretiszteron".
2008. nov. 12. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tutira volt pé-d,akkor pedig megjön magától is, nekem is ez volt a bajom és amikor volt pé-m, akkor nem is kellett a norcolut,mert megjött, persze 60-90 közötti ciklusaim voltak. Én mst nem szedném be a helyedbe, de péntekig még felhívhatnád a dokidat.
2008. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a sárgatesthormon nemhogy árt a babának, hanem segíti a megtapadását. vagyis, ha terhes, vagy, nem is fog megjönni, akár szeded, akár nem. Nem vagy még tesztképes napon esetleg? Mert akkor feloldhatnád egyszerűen a dilemmát.....
2008. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!