Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a 6. napja h késik a...

Ma a 6. napja h késik a menzim. Semmi jele annak h meg akarna jönni. Az utolsó április 4. én volt. Egy két pár másodperces szurklások vannak. és ennyi. Mikor érdemes tesztet vegyek v dokihoz elmenni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 16:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
elmegyek hétfőn dokihoz ha addig semmi nem lesz...én nagyon reménykedem de nem tudom...kételyek közt vagyok rendesen...már lassan a tesztekben sem bizok...nem tudom téyleg...
2015. máj. 8. 12:47
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy ha babát akarsz, akkor miért csak előváladékról beszélünk?
2015. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
mert jövöre tervezzük a babát es azert megszakitasossal csináljuk...de ha becsuszik az sem baj már mondtam...
2015. máj. 8. 14:20
 24/28 anonim ***** válasza:
Jah értem, ok. (korábban biztos elsiklottam felette.)
2015. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy többször is van, hogy késik, akkor nem lehet, hogy nem is késik, hanem szimplán hosszabbak a ciklusaid? Nekem pl. 40 naposak és átlagosan a 26. napon van peteérés.
2015. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nem... mert eddig csak 1 szer késett és akkor is csak 4 napot...de ma meg tartok a 9. napnál...és ez már azért aggaszt mert eddig csak egyszer késett 4 napot...az volt a plafon...most fáj meg nyilal a derekam meg mintha megakarna jönni de semmi...ugyhogy most nem tudom mi van...
2015. máj. 9. 12:11
 27/28 A kérdező kommentje:
meg ráadásul netes naptárt vezetek...ciklus.hu n...tehát még elszámolni sem tudom meg jegyzetelek is...
2015. máj. 9. 12:14
 28/28 anonim ***** válasza:
voltál orvosnál? mit mondott? :)
2015. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!