Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerintetek tunetek vagy...

Ezek szerintetek tunetek vagy 'csak" megfog jonni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 honapja hagytam abba 2 ev utan a Qlaira fog.gatlo szedeset orvosi utasitasra.

Az utolso szemet feb.28 vettem be.

Marcius 3-an megjott 1 enyhe pirosas valami epphogy csak latszodott...

Majd megjött Marc.23-an elegge erosen,ugymond omlottem pasztortaska cseppeket ittam,apr 3-an mult el teljesen a menzeszem.

Azota pedig kb 1 hete hogy szedulok,faj a fejem,

nincs etvagyam,gyenge vagyok,csak aludnek,es a hasamban pedig szurkalos erzesem van... nem faj nagyon,de erzem.. A mellem nem faj nem duzzadt,a hasam sem. Szaglas,erzekeles nem valtozott.

Tudni kell hogy kb 9 honapig nem volt meg ez utan volt ez a hosszu mensim. Pont pedig ( kb 20 naposak a ciklusok sac/kb) 12 es 15 kozott kellett volna megjönnie,de nem jött... Bar meg nincs beallva,sot sosem volt rendes menzeszem lassan 10 eve menstrualok de sosem volt normal...

A kérdésem: Szerintetek bekepzelem,esetleg megfog jonni vagy terhes vagyok?....

Es a masik: ezek alapjan ti mikor tesztelnetek? Mikor erdemes? Addig nem nyugszom amig nem csinalok 1 tesztet az 100% :) De megis jobb a dolgok möge latni.

Nem voltam meg terhes.

Köszönöm a valaszokat.


2015. ápr. 30. 02:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Marc 3-an jött meg egy pirosas csepp,de az csak annyi volt. egy tisztasagi betetet raktam be,de nem latszodott rajta semmi. Ezt kihagytam :)
2015. ápr. 30. 02:58
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsanat rosszul szamoltam.

Aprilis 3-an mult el a mensim.

A naptar szerint pedig Majus 12-en kell megjönnie... ejszaka van lehet az a gond :)

2015. ápr. 30. 03:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 3-án múlt el áprilisban, akkor nem május 12-én kell majd megjönnie.
2015. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok véletlenül elküldtem,szóval.



Ha Ha 3-án múlt el áprilisban, akkor nem május 12-én kell majd megjönnie, hanem már most a héten meg kellett volna jönnie.

28-32 napos egy egészséges ciklus, neked kb márc 31-én jöhetett meg, azaz első nap,onnantól számolj 28-32 napot.


A leírt tünetek alapján nem hiszem,hogy terhes vagy, de szerintem vegyél ma egy tesztet és csináld meg hétfőn reggel. Ha addig megjön,akkor elteszed a tesztet és próbálkoztok tovább.:)

2015. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval ha márc. 23-án jött meg, akkor kb. 1 hónapot számolva: ápr. 23-án kellett volna megjönnie, ha jól írtad a márc. 23-i dátumot.

De ha rövidebb a ciklusod, kb. 20 nap, amit írtál, akkor ápr. 12-e körül kellett volna megjönnie.

Ma, ápr. 30-án a 38-dik ciklus napnál tartasz.

Szóval bármi lehet. Ha baba miatt nem jött meg, akkor a tesztnek ki kéne már mutatnia szerintem :O

a tünetek, meg személyenként és terhességenként változnak, nem lehet alapozni rájuk szerintem.

2015. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez amit így leírtál nekem nagyon PCOS, inzulinrezisztencia hangzású, de remélem, hogy tévedek és baba van a dologban. Ha a teszt negatív nézz utána a két kifejezésnek.
2015. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg vagyok szóval nem lottél melle :)

Fogok tesztet venni,es igen megkellett volna neki mar jonnie,de lehet az is ( kerdem csak..) hogy sok volt a verzes es most kimarad?...

2015. ápr. 30. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem is pcos :(((
2015. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!