Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi segítse. Tek, pecsétel...

Légyszi segítse. Tek, pecsételés, barnázás vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés
2 nap múlva, hétvégére nem várom, teljesen mindjárt megjön érzésem van. Hirtelen melegséget éreztem alul, azt hittem megjött :( ahogy kitöröltem volt egy kis vér a papíron, utána semmi, most meg ha törlöm barnás szerű lé. Mindig amikor megjön ugyanez az érzés, csak akkor egyből sok van, és kell rakjak be tampont. Meg általában pont reggel jön meg. Most meg nem értem.

2015. febr. 19. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
jósnőket keresünk
2015. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim, utoljára jan.24-én volt meg és párommal 9, 11 -én voltunk együtt.
2015. febr. 19. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
előbb megjön ennyi az egész..nincs ebben semmi rossz van ilyen hónap számtalan nő életében..2 nap nem nagy szám.
2015. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!