Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napom van a nem várt...

1-2 napom van a nem várt mensiig! Tegnap még együtt voltam a párommal, hogy biztosra menjünk még de utánna kicsit halványan véres voltam?

Figyelt kérdés
Azóta semmi ill. most megint egy picit halványan véres vagy barnás!Ez most akkor már a barnázgatás és meg fog jönni vagy még reménykedhatek,ha kicsit másabb a mensi (olvasom)akkor az még utalhat terhességre?Most akkor vajon mi van?(Ja teszteltem is .negativ lett!)
2008. aug. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mint tudod,a peteérés általában ciklus 14.-17.napjáig van.Te most ha 28 napos ciklusaid vannak akkor a 26.napon járhatsz,tehát a realitások talaján maradva valymi keveset ért már a tegnapi együttlét a babavállalásban,max.a párkapcsolatotokon segít kicsit.Javaslom,mivel konkrétan nem írtál a ciklusaidról semmit,sőt szavaidból azt vettem ki,hogy még azt sem tudod,mikor van PÉ(peteérésed)-d,hogy a www.ciklus.hu-n regisztrálj,és kezd el használni,hogy pontos képed legyen a testedről.Vagy lehet,hogy Te tartozol abba az 0,001%-ba akinek mensi előtt 2 nappal van Pé-je?

A második:67 ezer kérdésen keresztül lányok/asszonyok ezrei teszik fel,vagy mondják el ua.a kérdést,hogy nem várt mensi ELŐTT miért nem pozitív/nem lett pozitív/negatív a tesztem.1000 x írtam ide,hogy nem várt mensi előtt felesleges pénzkidobás tesztelni,mert a legérzékenyebb tesztek is talán kimaradás(mensi 1.napja) napján lesznek halványan!!!!!! 2 csíkosak,a drogériákban kaphatóak pedig jó,ha 3-4 nap késés után becsíkozódnak,vagy inkább később.Türelem.

A válaszom:Egészen egyszerűen a szexuális élmény hatására megindult a mensid.Terhesség esetén norm. ciklus mellett talán a beágyazódás napján szeretkeztetek,és egy kicsit megbolygattátok a méhedet.No para,de olvass kicsit,és használj segédeszközöket,mert sok mindent összeszedhetsz infóként pl.a netről.Sok sikert.Egy öreg róka

2008. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak csak annyit írnék, hogy nekem már 25. napon kétcsíkos volt a tesztem, 30-31 napos kissé rendszertelen ciklusok mellett! Benzinkutas teszt volt, de előző este extra halványan a legolcsóbb drogériás teszten is megjelent a 2.csík!! Minden attól függ, mikor volt pé!

Sajnos ez inkább arra utal, hogy meg fog jönni, ilyen nekem is volt már! Bár soha nem lehet tudni, mikor van egy meglepi pé, és nem-e amiatt barnázgat... ha nem jön meg néhány nap múlva, tesztelj újra! Megírnád, hogy mi lett az eredmény? Akkor is ha megjön...

2008. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma még mindig semmi csak barnázgatok ill.volt egy kis adag "vérzésem"de nagyon minimális igy még nagyon reménykedem!Én ha beteg vagyok akkor aztán nagyon az szoktam lenni,igy ez nagyon más és ad némi reményt!Hétfőig várok és tesztelek újra,addig még nem merek....
2008. aug. 29. 20:14
 4/5 A kérdező kommentje:
ma megjött :((((
2008. aug. 30. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! De új hónap új remény! Ezt ne feledd!
2008. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!