Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amennyiben a terhességi...

Amennyiben a terhességi teszten a csik halványan megjelenik, de a csik erőssége nem változik lehetek terhes? Valamint együtt léttől számitva hány napon belül derül ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Én körülbelül három hete csinálok teszteket, nagyon halványan ott a második csik de erősödni nem akar.
2009. febr. 14. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mikorra nem vártad, nem várod a mensid?

Én úgy tudom hogy együttléttől kb 2 hét múlva érdemes tesztelni!

De a teszteken az van hogy a beágyzódás után 3 napos, vagy két napos terhességet már kimutat!

szóval ha tudod mikor volt peteérésed, onnan két hét és eredmény a tesztcsikon!

sok sikert!

és jó tesztelést!

2009. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5 percen túl lehet, hogy csak "gyári" elszíneződés, ha mindig egyforna. Három hete már kellene igencsak erősödni. Próbálj ki esetleg egy másik fajta tesztet is, ha azon is van csík, akkor én dokihoz mennék, hogy megtudjam minden rendben van-e ezzel a terhességgel.
2009. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát az első tesztelés ota erősödött a csik, de még mindig igy is halványabb mint a kontroll csik!

Meg egyik nap tisztán látni, másik nap nem.

nem küldhetném át nektek?priviben?kiváncsi lennéka véleményetekre

2009. febr. 14. 15:45
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem az egész ugy kezdődött hogy elkezdetem émelyegni nagyon, de rosszul nem voltam.Fogamzásgátlot szedek évek ota, és a menszesz 4 napot késett, és csak két napig tartott.Aztána teszten megjelent a halvány csik, meg három napja a melleim szét ohajtanak durraani, de inkább a bal mellem, az nagyon is kicsit mint a mésik!
2009. febr. 14. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
második vagyok, várom, küldd!
2009. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
email cimet adsz?
2009. febr. 14. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
kbl@rehabrt.hu
2009. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! ha tudok én is szivesen segitek, ha elküldöd! wlil@freemail.hu
2009. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elküldtem!Kiváncsi vagyok a véleményedre....
2009. febr. 14. 16:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2009. febr. 14. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!