Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napom van a nemvárt mensiig!...

2 napom van a nemvárt mensiig! Ma még együtt voltam a párommal hogy biztos legyen de utánna kicsit véres voltam, halványan de az voltam! Most akkor meg fog jönni és nem lesz baba, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,csináltam is rá egy tesztet azonnal de neg. lett!Már kétségbe vagyok esve ha nem jön össze?Lehetek azért még babás,kicsit több mint egy hete szurkált a hasam ,sűrven pisilek azt hittem az leszek!???Segitsetek valamiben!?
2008. aug. 26. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez mindig a mensit jelezte. Várj 3-4napot, s ha nem jön meg, tesztelj újra. Mióta próbálkoztok?
2008. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nem szabad ennyire rágörcsölnöd a babára,mert az nem tesz jót! A baba nem akkor jön, amikor Te úgy gondolod, el fog jönni az ideje, hogy terhes legyél, ne félj! Azért szorítok, hogy összejöjjön minél hamarabb!
2008. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget!Hát már a másodikat tervezzük csak annyira kiszámoltuk a 3.végét hogy most álltunk nekiés nem sikerült,pedig ahogy irod túlzottan is rá vagyok görcsölve!lehet nem kéne,de sajna nem tudok másra gondolni!Akkor azért még reménykedhetek ha nem igazán jönne meg?
2008. aug. 26. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz, én is drukkolok nekted!!
2008. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!