Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept.22-én voltunk együtt...

Szept.22-én voltunk együtt (volt hasszurka és bő nyúlós majd tojásfehérjés folyás). Okt 7-én a Clearblue halványan + lett. A hcg line negatív. Mi lehet? Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Aztán okt 14-én megjött. Nem volt görcs de az első nap normális volt. Azóta néha reggelente émelygek és néha fáj a cicim, néha nem. Folyásom hol van hol nincs. A hasam néha érzem lent. Teszteljek újra vagy felesleges?
2008. okt. 26. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj újra.
2008. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy nagyon sokat járok pisilni 1-2 hete, fél óránként minimum 1szer és mostmár minden éjjel 1szer ki kell mennem.
2008. okt. 26. 10:08
 3/6 A kérdező kommentje:
A hőmet eddig nem mértem, de most kíváncsiságból...igaz nem ágyban, voltam boltban és most így mozgás után 37,4!!! Ennyi soha nem szokott lenni csak ha beteg vagyok, de semmi bajom!
2008. okt. 26. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj újra. Az is lehet, hogy nagyon korai stádiumban elment, de az is, hogy amikor megjött, az már nem igazi menszesz volt. Sokaknak az első pár hónapban még megjövöget és emiatt nem is tudják, hogy terhesek.


Drukkolok.

2008. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 26. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! tesztelj,ird meg az eredményt...mertha poz.akkor kb egyidős terhesek vagyunk:-)))
2008. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!