Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eshettem teherbe, ha a cikluso...

Eshettem teherbe, ha a ciklusom 11-ik napján együtt voltam a párommal? Rá kétnapra éreztem egy kis fájdalmat, amit áttetsző folyás kísért, most pedig ilyen "megfog jönni" érzésem van. (A folyás még mindig megvan) Pedig még van másfél hetem "addig".

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha még van másfél heted "addig", akkor pá napja történt a dolog. semmit nem érezhetsz a terhességgel kapcsolatban, mert fizikai képtelenség. még talán a megtermékenyült petesejt el sem ért a méhedig. minimum egy hét míg a tüneteket hivatalosan rá lehet fogni valamire
2010. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta, semmit nem érezhetsz.
2010. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként leírásod alapján az áttetsző folyásos nap utáni nap volt a tüszőrepedésed. (ha megelőző nap vagy aznap voltatok együtt, akkor van a legnagyobb esélyed a terhességre. (33%) )
2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Tényleg érzem amit érzek,de lehet hogy már csak bebeszélem magamnak?:)

A lényeg,hogy eshettem teherbe...Még pár hét és kiderül

Mégegyszer köszi

2010. jún. 14. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor bebeszéli az ember magának amit szeretne. Én pl. amíg nem estem teherbe mindíg éreztem valamit. Amikor teherbe estem eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek egészen addig, amíg rosszul nem lettem egy reggel...én nem is értem hogy van ez????!!!!

21 hetes kismama

2010. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eshettél teherbe, persze, elég jókor voltatok együtt. Elméletileg nem érezhetsz semmit, de én is éreztem, és bejött, jön a baba. De aki nagyon szeretne, az mindig jobban figyeli magát, ezért is érezheted jobban ezeket a tüneteket. Ez inkább lelki dolog. Drukkolok.
2010. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként azt mondják,hogy akiegyszer már volt terhes,az a másodiknál jobban megérzi,mert már nagyjából ismeri a tüneteket.Én az előzőnél csak a 6-ik hét környékén kezdtem el érezni vmit is.azon kívül,hogy nem jött meg.Sajnos Ő nem maradhatott meg:( De ennek már 2 éve.Remélem most több szerencsém lessz.

2010. jún. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!