Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek már terhes? Mikor...

Lehetek már terhes? Mikor csináljam meg a tesztet? Várjak még vele?

Figyelt kérdés

szeptember 25.én hagytam abba a YADINE fog.gátló szedését.szeptember 29-én jött meg utoljára s azóta nem,és ma okt 1. van.Harmadikán lesz 36.napja hogy nem jött meg.SEGITSETEK!Babát szeretnénk a párommal.4 évig szedtem bogyót. előre is köszi aki válaszol:

egy 21 éves leendő anyuka (legalábbis reménykedem)


2007. nov. 1. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, de az is lehet, hogy azért késik, mert a gyógyszer abbahagyása miatt kicsit összekeveredtek a hormonjaid. Csinálj egy tesztet, ha nem mutat ki semmit, egy hét múlva ismételd meg. (feltéve, hogy addig nem jön meg)

Szorítok, hogy már most pozitív legyen!

2007. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
aterhesseg nem kizart,de az elottem szolonak igazat adnek,lehtseges hogy a szervezeted probal atallni az uj helyzetre,ez okozhat akar tobb hetes kimaradast , kesest.altalaban az esetek donto tobbsegeben 3 honapos u.n. piheno idot szoktunk javasolni,ami elegendo arra, hogy a szervezetedben levo hormonok "kiuruljenek".ha most nem sikerult kerlek ne keserej el ne add fel,de a babadnak is jobb lesz ha egy ugymond termeszetesebb kozegbe kerul.4 ev eleg hosszu ido,probaljatok de azert ha nehny napon belul nem jelentkezik a verzesed esetleg egyeb terhessegre utalo tuneteid lennenek okvetlenul vegyel egy tesztet.ajanlom hogy a reggeli elso vizelettel vegezd es ne igyal elotte.akkor is ha azt irjak hogy a nap barmely szakaban vegezheto.sok sikert!
2007. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!