Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom, hogy terhes lettem?

Jól gondolom, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A párommal nagyjából 3 hónapja voltunk együtt utoljára úgy, hogy belém ment. Fogamzásgátló tablettát szedek, több, mint 1 éve, mindig rendesen szedem, nem hagyok ki egyet sem, időpontokkal sem variálok (esetleg 10-20 perc késés szokott lenni maximum). Az eset a ciklusom 23. napján történt, azelőtti napon szedtem be az utolsó szem fogamzásgátlót abban a hónapban. Majd rá 4 napja megjött. Következő hónapban is rendesen 28. napra megjött újra. Viszont egy ideig volt hányingerem és émelyegtem. Most 12 napja megjött újra időben, de 1-2 nappal rövidebb ideig tartott, mint szokott (tudom, ilyet okozhat a fog.gátló is, hogy rövidebb esetleg). Most az elmúlt 1-2 napban elkezdett fájni a mellem, meg mintha "menstruáció" szerűen görcsölne a hasam de nem nagyon. Nincsen rózsaszínes folyásom. Ezt is betudhatnám annak, hogy talán a peteérés időszakában vagyok, 12. nap körül ez nem korai már - szerintem - . Viszont eléggé meg vagyok ijedve, fiatalnak tartom magam (19 éves vagyok). Tudom tesztelni kéne (és most tudom ezért le lehet engem húzni), de valamiért nem mertem venni tesztet, meg bíztattam magam, hogy megjött-megjött, minden rendben, 23. napon amúgy is -állítólag- nehéz a teherbeesés, nem nagyon van már peteérés akkor. Szívesen venném a véleményeket, meglátásokat! Előre is nagyon szépen köszönöm!

2015. ápr. 8. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése mellett is teherbe lehet esni.

Ha nem használ a fogamzásgátló nem tudhatod hányadik napon vagy, mikor van peteérésed.

Vannak, akik vérezgetnek a terhesség első hónapjaiban is.

Ha ott a baba és tovább szeded a hormontablettát, akkor többet ártasz.

Ha ott a baba, akkor akkor is ott van, ha nem tesztelsz. Amíg nem tesztelsz csak tolod magad előtt a kérdést.

2015. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Eddig mindig hatásos volt, nem volt vele bajom, csak most érzek ilyeneket és ez nagyon furcsa számomra...

2015. ápr. 11. 08:18
 13/16 anonim ***** válasza:
és tesztet még mindig nem vettél...
2015. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
tessék szépen venni egy tesztet megnyugszol, h nem vagy terhes. és mikor tudsz elmész a dokihoz elmondod mit tapasztaltál lehet nem a megfelelő gyógyszert kaptad. Nem kell bántani egy 19 évest mert fél. ennyi idősen sok hibát elkövet az ember és butaságot mond,gondol. Akár mennyire is felnőttnek képzelik magukat nem azok! Még éretlenek fejbe befolyásolhatók stb, De azért néha gondolkozz! attól h itt kérdezősködöl nem nyugszol meg! gondolkozz mielőtt cselekszel!
2015. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne félj a teszttől!

Jobb minél hamarabb megtudni mi történt odabent!

Jajj, hányan vannak, aki csak 10-15 hetesen tudták meg, hogy babát várnak :(

2015. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veled azóta, kedves kérdező?
2015. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!