Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint a 22. napon...

Ciklus.hu szerint a 22. napon volt pém (ez 19. e volt). 16, 19 és 22-én is együtt voltunk. Tegnap volt a nemvárt nap, de még semmi. Teszteltem, de negatív lett. Lehet, hogy még nincs beágyazódva, nincs hcg és ezért nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
A hőm peteérés óta 36,8 és 37 között mozog.
2008. aug. 27. 09:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És a hőm alapján van még esély a babóra?Vagy az baj, hogy utána leesett?Az igaz, hogy a clearblue 50es érzékenységű csak?Mert én azzal teszteltem?Lehet, hogy valami érzékenyebbel kéne kipróbálnom?
2008. aug. 27. 12:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy szakértője a hőgörbe kiértékelésnek, nekem minden hónapban az orvosom ellenőrzi a görbémet. Az eddigi tapasztalataim alapján arra következtetek, hogy a 19. napon kezdődő 36.6 nem túl jó, talán sárgatest elégtelenségre utalhat. Kicsit meredekebben és egyenletesebben kellene a hődnek felmennie és fent is maradnia. A 28-29. napi leesés menzeszre utal, érdekes, hogy nem jött meg akkor és visszament a hőd. Ismétlem nem vagyok orvos, csak próbálok segíteni és mindannyian mások vagyunk, így a görbénk sem egyforma.

Azt én is furcsállom, hogy a clearblue teszt a legkevésbé érzékeny, mégis azt dicsérik mindannyian. Lehet benne valami. Szerintem várj pár napot és próbáld újra a tesztelést más fajtával ha addig nem jön meg. Sok sikert és szurkolok hátha baba van a dologban!

2008. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

És ha sárgatest elégtelenségem lenne, akkor az azt jelenti, hogy nem tudott beágyazódni? De akkor már meg kellett volna, hogy jöjjön, nem?

Köszönöm, hogy segítettél és, hogy szurkolsz!

2008. aug. 27. 13:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyankor nehezebb a beágyazódás és a megtartás, de nem kizáró ok.
2008. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!