Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint a 22. napon...

Ciklus.hu szerint a 22. napon volt pém (ez 19. e volt). 16, 19 és 22-én is együtt voltunk. Tegnap volt a nemvárt nap, de még semmi. Teszteltem, de negatív lett. Lehet, hogy még nincs beágyazódva, nincs hcg és ezért nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
A hőm peteérés óta 36,8 és 37 között mozog.
2008. aug. 27. 09:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy napok óta nincs folyásom, pedig valamilyen mindig szokott lenni.
2008. aug. 27. 09:49
 2/14 anonim ***** válasza:
Az már elég jó, hogy nem jött meg, reméljük nem is fog, pár nap múlva tesztelj, mert lehet, hogy sikerült.
2008. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? mert ha 19-én volt a peteérésed, akkor szerintem még túl korai lenne tegnapra, 26-ára tenni a nemvárt menzi napját! Én szeptember 2-ára tenném a nemvárt menzid napját!
2008. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
28-29 naposak szoktak lenni.Én is furcsállom, hogy ilyen "későn" volt peteérés. A hőmérőzést ebben a hónapban kezdtem, tehát ahhoz nem tudok viszonyítani sajnos.
2008. aug. 27. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Az elözö válaszoló vagyok. A ciklus.hu szerint tegnap kellett volna mejönnie a menzidnek? Én is vezetem a a ciklusaimat a ciklus.hu-n, és nekem is 28-29 naposak a ciklusaim és általában a 14-15 napta teszi pé-t.
2008. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem, hogy esetleg ha most nem jön össze a baba, a hömérözés mellett próbáld megfigyelni a 10-12 naptól a folyásodat. Amikor tojásfehérje szerü átlátszós és nyújtható, akkor kell rágyúrni a babára :-) ezt bilings módszernek hívják, a neten írd be a keresöbe ott többet olvashatsz róla!
2008. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, a ciklus.hu szerint kellett volna tegnap megjönnie, és a függőleges zöld csíkot 19.ére tette be.Előszőr azt se tudtam, hogy az mi, csak utána kerestem.Itt a görbém, hátha ez segít. [link]

Én még nem nagyon látom át benne a dolgokat, ebben a hónapban kezdtem. Köszönöm a gyors választ!

2008. aug. 27. 11:09
 8/14 A kérdező kommentje:
A tojásfehérjeszerű folyás megvolt, csak sajna nem vezettem fel, hogy mikor, de ha most nem sikrülne, következő hónapban azt is jobban fogom figyelni. Köszönöm a segítséged!
2008. aug. 27. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Számomra teljesen egyértelmű, hogy a 14. napon volt a peteérésed. Én már régóta hőmérőzöm magam, szintén a ciklus.hu-n vezetem. Ebben a hónapban nekem is rossz helyre tette a peteérés vonalat. A program csak azt nézi, hogy mikor kerül az átlaghőmérsékleted fölé több napig a hőd, és az előttre teszi a PÉ-t. Persze az átlaghőméréskletet is a program saccolja meg:))(nálad a 36.7)Ennek értelmében már eltelt a 14 nap, elvileg ki kellene mutatnia a tesztnek a babát.
2008. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még egy! Ha most nem jött volna össze, vegyél ovulációs tesztet. Én két hónap alatt kiismertem a görbémet a teszt alapján, így többet nem is kellett használnom. Szerintem az a legbiztosabb módszer a pé figyelésére, csak elég drága.
2008. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!