Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak "teherbeesős pózok"?...

Vannak "teherbeesős pózok"? Túl azon, hogy párnát rakok a csípőm alá.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
KÖnyéken-térden támaszkodva "kutyapózban", főként ha még utána is tartod a pózt 20-25 percig, vagy legalább kispárnával a csípőd alatt nyugton fekszel egy darabig hason.
2010. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek, ezek népi hiedelmek.
2010. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Aktus után gyertya állás.. :) Segítheted a kiskatonák minél feljebb jutását...
2010. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen. Másfélévig próbálkoztunk.Volt olyan idöszak amikor mértem höt, mikor a lábam az égnek volt órákig mindent kipróbáltunk,ott tartottam hogy elmegyek orvoshoz kimondottan baba kéréssel, mert nem akar jönni.

Aztán karácsonykor elutaztunk3 hétre családhoz ahol a 3 hét alatt egyszer volt olyan hogy egy félórára üres volt a ház.Tudtuk kevesebb mint fél óránk van, csak sexet akartunk semmi többet, kb 5 perces volt az egész aktus, rögtön wc-re mentem.ès terhes lettem,rettentöen meglepödtem, mert szinte minden nap az óriási fürdökádban feküdtem áztattam és még is terhes lettem.

Szóval nekünk az 5 perces akrtus, gyors felöltözéssel jött be.

2010. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár állva is megfoganhatsz, úgy, hogy minden cucc kicsöpög belőled.


Viszont igenis vannak pózok, amikkel növelheted a teherbeesés esélyét.


Nekem pl hátrahajló méhem van. Ez azt jelenti, hogy hanyattfekvésben a hüvelyem hasfal felőli részén van a méhszáj, magasan. Ha háton szeretkezünk, a hüvelyem alján öüsszegyűlt "spermatócsába" a méhszájam nem ér bele. Sok-sok próbálkozás, gyertyaállás stb után úgy fogant meg végül a babám, hogy hason szeretkeztünk. Ebben a pózban nekem a hüvelyem aljára került a méhszájam, és az első ilyen próbálkozás után teherbe is estem.


31h km

2010. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!