Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hátrahajló méhem van,...

Ha hátrahajló méhem van, tényleg segit a kispárnás módszer? Eddig még nem próbáltuk. és a párnát a végén kell alám rakni?

Figyelt kérdés
jó lenne már valami ötlet,hogy sikerüljön végre.julius óta probálkozunk.
2009. febr. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátra hajló méhem van, mondjuk én úgy estem teherbe, hogy 2 évig azt hajtották az orvosok, hogy nem lehet gyerekem, aztán nagy hirtelen mikor már nem görcsöltünk rajta, minden segítség nélkül teherbe estem. Hallottam én is a kispárnás módszerről, de szerintem a gyertya állás hatékonyabb. Rögtön utána gyertya állásba dobod magad, a párod rakjon körbe párnákkal, hogy el ne dőlj és marad úgy pár percet vagy ameddig tudsz. Biztos nagyon kényelmetlen, de ha ezen múlik a baba akkor megéri! :)

18 heteske

2009. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem most mondta egy doki, hogy ilyen a méhem, holott szültem és sok orvosnál jártam, nem nagyon hiszek neki, de tény, hogy 4 hónapba telt mire meglett a fiam, és én is gyertyáztam, úgy hogy nem is tudtam, hogy ilyen gondom van. Az szerintem semmiképp sem árt ha segítesz a fiúknak és felpakolod a lábakat, vagy gyertyázol. De állítólag ez a hátrahajló méh dolog hülyeség, ismerek olyat akinek négy gyereke van és csak kettőt tervezett a másik kettő meg védekezés mellett sikerült, szóval ez nem jelent semmi komolyat, szerintem gyakorlatozzatok tovább és gyertyázz utána, az ártani nem árthat!
2009. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most, hogy a másodikkal teherbe estem tudtam meg, hogy hátrahajló a méhem. Ettől függetlenül kispárnáztunk és gyertyáztam. Volt, hogy a párnát már az aktus alatt a derekam-fenekem alá raktam, olyan mélyre jutott tőle a párom, hogy még ő is meglepődött. Aztán következő hónapban pozitívat teszteltem, de nem tudom, hogy az az este volt-e a tuti, mert 2 naponta együtt voltunk. Most 5 hónapot próbálkoztunk.

De ami még szerintem tuti jó, s ez is csak 1 hónapig kellett (decemberben) az a cickafark és palástfű tea. Próbáld ki!!

2009. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is hátrahajló méhem van,és a doki a "kutyapózt:-)))" ajánlotta:-)))))))))
2009. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a cickafark és palástfű tea tényleg jó?és mikor kell inni őket?és hol lehet kapni?gondolom naturaboltba.az E vitamint is ott vettem,mert jobbnak tartom atermészetes anyagokbol előállitott dolgokat.j a és mennyibe kerülnek?
2009. febr. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!