Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesős taktikák, hiedelme...

Teherbeesős taktikák, hiedelmek, akár bizonyítottan működő dolgok érdekelnek! Tudsz ilyet?

Figyelt kérdés
Gyógynövény dolgokra gondolok, meg hasonlókra de semmi wodooo, meg jóga, vagy ilyenek... :)
2010. máj. 5. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá, ne görcsölj, és sikerülni fog. Én volt hogy elsírtam magam a liftben, mikor egy terhes kismama beszállt mellém. Aztán eldöntöttem hogy elég, én többet nem gondolok rá. Aztán következő alkalommal már nem is jött meg.
2010. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Ne görcsölj rá"-Úristen, ez az a mondat, amitől égnek áll a hajam!!! Ha nem jön a várva várt Baba hogy nem lehet rágörcsölni?? Amikor minden porcikáddal terhes szeretnél lenni, és szülni egy csodálatos kisbabát. Nem lehet tudatosan nem görcsölni valamire, hiszen ez tölti ki a mindennapjait. Én is így vagyok vele. Egyébként a kérdésre a válasz: Mondd el, hogy mióta próbálkoztok, és mit próbáltál már ki, akkor többet tudok segíteni!
2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is rágörcsöltem hónapokon keresztül kedves második, talán azért írtam. Vagy talán azt gondolod, hogy én nem is akartam annyira? Még nem is volt úton, én már megvettem a kis takaróját, és azzal aludtam heteken keresztül.Zokogtam minden második nap, minden együttlét után gyertyát álltam, nem ugrottam ki az ágyból, nem zuhanyoztam le, ittam a gyógynövényes teát, ha jól emlékszem cickafark volt, és semmi. Kihatott a munkámra, az egész család megérezte hogy feszült vagyok. Ezért határoztam úgy, hogy ebből elég, és nem gondolok rá többet, ami nekem be is vált már a következő hónapban. Most másfél éves, és már tudom hogy a tesójánál egész másképp lesz. Vagy te jobb tanácsot tudnál adni?

Első voltam.

2010. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves második!Égnek áll a hajad ettől a mondattól?Pedig ennyi az egész!Nem kell ide se tea,se doki,se semmi,csak nem kell rágörcsölni!Pontosan!Ha tetszik,ha nem,ez van!Egyetértek a másik 1,3 válaszolóval,mert igaza van.5 évig!!!!!!! nem jött a baba,mert mindent figyeltem,mindenfélét tettem,mindent kipróbálltam,egyszóval rágörcsöltem!Voltam nőgyógyásznál,házidokinál,és meddőségibe is.Számolgattam,gyertyaállásoztam,clostyt szedtem,majs hasba injekcióztam magam,és tüszőrepesztő injekciókat kaptam,majd szó szerint orvosi utasításra,mikor hány órakor szeretkeztünk a férjemmel!Mindent csinálltunk már,kivéve az inszemet és a lombikot,mert annyira egészségesek voltunk minden vizsgálat szerint,hogy nekünk még nem csinálták meg.Szóval rágörcsöltem,és 5 évig semmi sem történt azon kívül,hogy az időzített eggyüttlétek miatt kezdett megromlani a kapcsolatunk a férjemmel.Nagy szerencsémre észhez tértem,és munkahelyet válltottam,és amikor megjött,idő hiányában nem mentem visza a meddőségibe,gondoltam csúsztatok 1 hónapot,ennyi év után 1 hónap már semmi.Az új munkahely minden energiámat leszívta,közben költöztünk is,így nem sok időnk maradt magunkra a párommal,na gondolkodni meg mégannyi se!Abban a hónapban nem görcsöltem,örültem,hogy élek,2x-3x szeretkeztünk,de akkor,amikor jólesett.Majd mikor elcsitultak a dolgok,akkor jutott eszembe megint a babaprojekt,és megnéztem a naptáramat,mikor kéne már menstruálnom,és dokihoz bejelentkeznem.Akkor vettem észre,hogy 10-11 napja késik.A tesztem már akkor délután tök erős pozitív volt,másnap uh-on egy majd 6 hetes 7mm-es embrió látszott,aki azóta 3 éves már:)))))Nem görcsöltem rá,azonnal lett baba!Most 1 éves múlt,mikor elkezdtük a szabad szexet a tesó érdekében,már 2 éve múlt,azóta számolgatok,hőmérőzök,semmi,de ez várható.Mot határoztam épp el magam tegnap,hogy befejeztem,nem mérek,nem nézek semmit mostantól,hisz anno is így sikerült.Úgyhogy ennyit a rágörcsölésről!Nagyon is van benne valami,nem gondolod?

Kedves kérdező,felejts el mindent,és éld az életed!Akkor hamarosan a gólya is kopogtat:))))Sok sikert!

2010. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, felejtsd el, hogy gyereket akarsz, akkor biztos sikerül, és majd meglepődsz, hogy miért maradt el a menszid! (nahát, tényleg, én gyereket akartam, el is felejtettem!)
2010. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Te tényleg azt hiszed, hogy aki nem görcsöl, nem azon agyal, hogy Úristen mikor lesz már pozitív a teszt, az nem is vágyhat úgy babára mint te??? Nem értem a cinikusságodat! Az hogy te nem tudtál lazítani, és nem folyamat rá gondolni, az a te magánügyed! Nem arról van szó, hogy el kell felejteni hogy babát akarsz, hanem kicsit lazábban tekerni, mert emellett van munkád, meg van családod, ahol helyt kell állnod. Mit nem lehet érteni ezen? Én olyan hülye voltam kezdetben, hogy ha nem állítom le magam, talán ki is rúgnak mielőtt még teherbe esnék, mert semmi másra nem tudtam gondolni. Ennyi. Kíváncsian várom, hogy valami érdemleges tanácsot tudnál-e adni a kérdezőnek, mert szerintem nem erre volt kíváncsi amikkel itt traktálsz minket!
2010. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húú-húúú lányok! Nyugi! Nem vérre megy a dolog! :) De, nagyon köszönöm. Elgondolkodtató volt ez a ne görcsölj dolog, de azért, elmondom, hogy idáig miket tettünk... persze tudom, hogy mindenki le fog oltani, mert még csak 3 hónapja próbálkozunk, abból 1szer szerintem nem is volt pé-m. De, ami azt illeti, ez a "két naponta kötelező szex" engem is kiakaszt kicsit, ugyanakkor jó volt ráébredni, hogy jéé, ezt nem csak hétvégén lehet csinálni?! :)

Szóval, én is gyertyázok, nem kelek fel reggelig, hőmérőzök, ennyi. Ja, és izgulok! Persze, hogy is ne! De, megfogott a gondolat, hogy köv. hónapban ne hőmérőzzek! :) Amúgy most vasárnapra nem várom, de hát a görbém szerint lesz mit várni...

[link]

2010. máj. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!