Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai tesztemről?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon halvány pozi volt, csak szabad szemmel látszódott. Ma, más fajta teszt, erősebben látszik, rózsaszín, bár kicsit aggaszt, hogy időn túl jelent meg, de csak nem lehet veletlen 11 nap késés, émelygés, szédülés, fáradtság és 2 halvány pozi teszt, ugye?

[link]


[link]


2015. febr. 17. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Nekem is csak halvány teszteim voltak, nem erősödött napokig a frász jött rám de nem volt semmi gond :)
2015. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, én se vagyok teljesen nyugodt, de próbálom csitítgatni magam, hogy 12 nap késés, 3 pozi teszt meg rosszullét nem lehet véletlen.
2015. febr. 18. 21:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok holnap megyek dokihoz, 4 halvany pozi teszt 12 nap késés.
2015. febr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

[link]

Elméletileg nem kerül többe. Amúgyis, az egy dolog, ha kell fizetnem a szobéért, vagy van egy hivatalos díja a szülésnek, de hogy csak úgy 100 ezret nyomjak egy orvos zsebébe, azt nem tudom megcsinálni.

2015. febr. 22. 17:16
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem ide akartam írni.
2015. febr. 22. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!