Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt a tesztem...

Mondanátok véleményt a tesztemről?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam, x-epil tesztet. Egy kis színeződés jelent meg rajta, de nem tudom, hihetek-e neki. Vélemények?

[link]


És a negatívja:

[link]


2013. aug. 28. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
le tudod úgy fényképezni, hogy nem közelítesz/nagyítasz ennyire rá? Csak úgy simán, hogy az egész teszt bennelegyen, mert így nem lehet látni.
2013. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a képem van még. Sajnálom, de a tesztet már kidobtam.

2013. aug. 28. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát az enyém is ilyen lett, és én megnyugodtam, hogy negatív.

Még nem akarok kistesót. A pozitív sokkal erősebb.

Bocsi.

De mikor kellett volna megjönnie?

2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem kellett volna, csak hétvégére nem várom, de hétvégén esküvőre megyünk, és gondoltam, csinálok egyet, mert félek így inni.
2013. aug. 28. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Pénteken csinálj meg egy tesztet! Én nem vagyok benne biztos,hogy ez negatív.
2013. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, így már én sem. Azért is kérdeztem rá a mensire. A nemvárt napján , vagy utána csinálj, az biztosabb eredményt mutat.

Így olyan, mintha nem is csináltál volna. Vagy igen, vagy nem...

2013. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is pont ma reggel csináltam x-epil tesztet,és az enyémen is kb ilyen halovány elszíneződés van!én jövöhét kedd-re nem várom.csak kíváncsiságbol csináltam,mert most van itthon pár tesztem
2013. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én halványan, de látom ott a 2. rózsaszín csíkot. Nem igen ismerem ezt a teszt fajtát..


36hkm

2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez pozitív teszt :)
2013. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam látni ezeket az odaképzelt fény felé fordított csíkokat, de szerintem ez egy pozitív teszt.

A nemvárt előtt vagy, természetes is hogy ilyen halovány.

Nekem a nemvárt után 5 nappal az 1. tesztem is látható, de halvány volt. Később fogant.


Most már 11+6 a pocakban.

2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!