Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt a hormone...

Mondanátok véleményt a hormoneredményemről?

Figyelt kérdés

TSH 0,29

T4 20,05

Luteinizáló Hormon 4.49

Follikulos stimuláló hormon 3,81

Prolaktin 178,9

Progeszteron 3,03

Tesztoszteron 1,140


A 3. napon vették le a vért. Dokihoz, csak jövőhét kedden tudok menni.



2013. aug. 2. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A TSH értéked tökéletes, pajzsmirigy szerintem rendben. FSH/LH arányod is jó szerintem, mert közel azonosnak kell lenni.

AMi viszont magas a prolaktin szinted. Erről ezt találtam Neked korábbi kérdésnél.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Meg a progeszteron szinted is magas, ami lehet akkor is, ha babás vagy. És igazából a prolaktin szinted is terhesség esetén lehetne ilyen magas. Nem vagy babás???

Mondjuk én is csak utána olvasgattam a dolgoknak, nem vagyok szakértő, csak próbálok segíteni.

2013. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a ciklusaid rendben vannak? Mert még olvasgattam és azt írják, hogy rendszertelen ciklust okoz, gátolja a tüszőérést stb...
2013. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha normálértéket nem is, legalább mértékegységet írj. Így értékelhetetlen.
2013. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A 16. ciklusnapon vagyok, bár a vérzésem furcsa volt de fájdalmas és erős, úgyhogy biztos hogy nem vagyok babás :(

2013. aug. 2. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mit mondott az orvos kérlek! Nekem van tippem, de orvos nem vagyok, így kíváncsi vagyok, hogy ő mit mond.
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ez a prolaktin nem magas, ha az a mértékegység, ami az én papíromon. Sőt, az alsó normál értékhez közelebb van jóval, mint a felsőhöz.
2013. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló kérlek írd meg, hogy mire gondolsz.

Nagyon kíváncsivá tettél!

Tegnap este nyomásra tejes váladék jött az egyik mellemből, a másikból meg átlátszó. Azok alapján amit olvastam, valószínű hogy a prolaktinnal gondok lesznek.

Remélem, ha azt rendbe teszik, akkor már jön a kistesó. Már több mint egy éve próbálkozunk.

2013. aug. 3. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam, hogy lehet elindult nálad valami a múlt hónapban, csak nem maradt meg és az látszik a vérvétel eredményén.

De most hogy írod, hogy ez a 2.gyerkőc, így rögtön beugrott, hogy egy ismerősöm úgy járt, hogy az első baba után nem akart jönni a másik, és amikor elküldték vérvételre, akkor kiderült, hogy valamiért nem állt vissza a hormonháztartása szülés után és olyan volt mintha még mindig terhes lenne. Azt mondták, ritka, de előfordul. Igazából nem tudják, hogy miért. Helyrehozták bogyóval!

Mikor szültél? Hány éves a gyerkőc?

Szóval ezek a tippjeim.

2013. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elmondtad. 2010-ben szültem. Már 3 éves a kisfiam :)

Amúgy múlt hónapban én is reménykedtem benne, hogy sikerült, mert voltak jelek. Egy héten keresztül barnáztam aztán meg megjött, de csak egy napig volt erős. Pont mikor elkezdtem barnázni, előtte voltam a dokinál és azt gondoltam, hogy biztos a vizsgálat miatt volt, mert egy kicsit fájdalmas volt. Mondjuk mostmár úgysem tudom meg :(

2013. aug. 3. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2013. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!