Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai tesztemről?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon halvány pozi volt, csak szabad szemmel látszódott. Ma, más fajta teszt, erősebben látszik, rózsaszín, bár kicsit aggaszt, hogy időn túl jelent meg, de csak nem lehet veletlen 11 nap késés, émelygés, szédülés, fáradtság és 2 halvány pozi teszt, ugye?

[link]


[link]


2015. febr. 17. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozi gratulálok!! :)))
2015. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is pozinak látom
2015. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A teszted pozinak tűnik, bár kicsit halvány ahhoz képest, hogy 11 napja késik de lehet, hogy későn fogant. Nekem is 11 napja késik,4 nap késés után jól látható 2 csíkosat teszteltem aztán rá 2 napra másfajta teszttel ismét, de nem volt olyan erős mint a kontroll egyiksem.. Aztán azóta kb.ilyeneket tesztelek mint a tiéd, ugyanazzal a teszttel ami erősebb volt 1 hete :(:(:(
2015. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Gratulálok! :)
2015. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nemvárt napján és a következő napokban teléjesen negatív volt. Aztán pár napig el voltam utazva, le is mondtam róla, hogy lehet valami, nem teszteltem többet. Mikor hazajöttem csináltam még egy tesztet és halvány pozi lett, képen nem is nagyon látszik, de élőben azért kivehető. Ez meg a mai, élőben sokkal jobban látszik, de nem tudok telóval jobb képet csinálni.
2015. febr. 17. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:
En nem latok csak egy csikot. Bocsi. De nyugi, nekem 5 hetig volt negativ, 6 hetesen lett eloszor pozi.
2015. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ELső vagyok, ha gondolod és van rá pénzed vegyél egy digitálisat, nekem nem várt előtt egy nappal pozitívat mutatott. Az egyértelműbb. :)
2015. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ott van pedig a csík, én jól látom képen is, élőben meg nem lehet nem látni. Csak az aggaszt, hogy időn túl lett pozi.
2015. febr. 17. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Az első időn túl lett pozitív, de tesztelj majd mégegyet a napokban. Első voltam.
2015. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ma már időn belől is kijött a csíkocska egy másik fajta teszttel. Igaz, ennél halványabb, de ott van:) Úgy látszik nekem csak ilyen halványak lesznek, lehet azért mert sok vizet iszom. Szerintem már nem tesztelgetek többet, jövőhéten megyek dokihoz:)
2015. febr. 18. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!