Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire nagy az esélye a...

Mennyire nagy az esélye a terhességnek? Kicsit aggódom

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja szültem egy kisfiút és van egy alig 4 éves lányom is.

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni.

Az első levelet már beszedtem, viszont a màsodik levelet épp hogy elkezdtem, már el is felejtettem egyet bevenni a 4 dik napon tehát bevettem két szemet az 5dik napon. Ráadásul együtt voltunk aznap a férjemmel és nem védekeztünk.

Nem szeretnék jelenleg teherbe esni.

Mi a véleményetek? Mindenesetre a spirállal fogom folytatni...


2015. febr. 12. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha ez olyan, hogy 7 nap szünetes, akkor a kihagyott alalmora a szervezet csa elvonási tünetet észlelhetett, majdnem beindult a menstr. szerű vérzés. ilyenor nem is kellene folytatni, hanem szünet és új levél 7 nap múlva


(de ilyet, hogy másnap kettőt..ez ökörség)

2015. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha tovább csinljátok egyéb védekezés nélkül, akkor van esélye, amúgy elhanyagolható.
2015. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A dobozban az állt a papíron hogy másnap kettőt kell bevenni még akkor is ha több mint 12 óra telt el. Én csak követtem a leírást.
2015. febr. 12. 23:58
 4/12 anonim ***** válasza:

akkor másmilyet szedsz


akkor kb 0 esély

2015. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy az esélye. Miért nem állítasz be telefonos riasztást, hogy mikor kell beszedni? Egy idő után úgyis megszokod az idejét, és figyelmeztetés sem kell.
2015. febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen fajtát szedsz?

Van egy jó tanácsom: ha csuszol a szemmel, vagy nem vagy biztos benne hogy felszívódott, inkább gumizzatok mellette egy hétig.

2015. febr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a nagy dolog hogy még az ébresztő is bevan állítva de mindig a gyerekekkel vagyok elfoglalva és sajnos így alakult.
2015. febr. 13. 07:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Novinettet szedek
2015. febr. 15. 08:57
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindenki egyet ért azzal hogy kicsi az esélye?

Mintha többet pisilnék, hányingerem többször volt és mostanában mindenen kiborulok.. Remélem csak bebeszélem.

2 nap múlva kell megjönnie.

2015. febr. 24. 23:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie de még semmi..
2015. febr. 26. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!