Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Mik a jelei a...

Terhes lennék? Mik a jelei a terhességnek?

Figyelt kérdés
Egy hete fehér folyásom van, és folyamatosan éhes vagyok. Ma már ötször annyit ettem, mint szoktam , és még mindig nagyon éhes vagyok. Minden esély meg lenne rá , hogy terhes legyek, mert nem védekeztünk.
2015. jan. 24. 16:28
 1/3 anonim válasza:
Ez még nem jelenti feltétlenül azt hogy terhes vagy mióta késik ?
2015. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtutibb jel a pozitív terhességi teszt. A megnövekedett étvágy pedig egyáltalán nem kora terhességi tünet .

Tünetek keresgélése alapján nem fogod megtudni, hogy az vagy e mert mindenkinél más, sőt van akinek az az egyetlen tünete, hogy nem jön meg a menstruációja. Inkább vegyél egy tesztet ;)

2015. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tünet lehet bármi, ami eddig nem volt, ami most más mint szokott.

Viszont a tüneteket okozhatják mensi problémák, fertőzések, nem csak a terhesség.

Ilyenkor a legjobb tesztet csinálni (főleg, ha nem jön meg).

2015. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!