Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés kocadohányzás...

Teherbeesés kocadohányzás mellett? Aggódom picit!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok kemény dohányos,de ha nagyon stresszes vagyok becsúszik 1-2szál...Az elmúlt 2hétben elszívtam kb 4szálat,de most a nemvárt közelében nsgyon aggódom,hogyha végre(több mint 1év után) sikerült ebben a hónapban a baby nehogy vmi baj legyen.Szerintetek ez a mennyiség károsíthatja a magzatot,ha sikerült beágyazódnia? (Leggyengébb cigi volt, 7.-ére nem várom)



2015. febr. 4. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi baja nem lesz! :)
2015. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babanak ! Nekem a 6. Héten derül ki hogy terhes vagyok előtte 2 héttel tettem le a cigit mert nagyon megundorodtam tőle :) 40+5 re született a lanyom 3720 grammal. Teljesen egészséges mar másfél eves. Nyugi nem lesz gond. Van aki meg a terhesseg alatt is cicizik végig. ( mint Uncsim ő 36 heten szült, de neki is egészséges a gyerkőce, csak sokszor beteg :/ )
2015. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj köszi a gyors választ! Akk nem stresszelek ezen feleslegesen...És örülök utolsó,h minden rendben volt nálad! :) Azért még várom a tapasztslatokat! :)
2015. febr. 4. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Koszonom . Nálad is rendben lesz! Drukkolok hogy sikerüljön a baba :) mikor csinálsz tesztet ? :)
2015. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lanc dohanyosoknak is engedelyeznek napi pat szalat, mert a nikotin megvonas sokkal artalmasabb
2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háát...Csak akkor akarok,hogyha 7.-én nem jön meg.Elegem van már a sok egycsíkosból.:(
2015. febr. 4. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Meg írod majd az eredményt ? :) drukk!
2015. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen! :) Remélem pozi lesz. :)
2015. febr. 4. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom kedves kérdező, hogy nem lesz baja!


én is mindkét gyerekemnél cigiztem, napi 4/5 szálat és amikor pozi lett a tesztem egyből letette. egész addig mig szoptattam. és szerencsére Hála a Jó Istennek egészségesek a gyerekeim :)


sok sikert! :)

2015. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!