Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a hőgörbém? Lehet még...

Milyen a hőgörbém? Lehet még belőle Babó?

Figyelt kérdés
Az tudom ,hogy volt pé.-m, a luteális szakasz alacsonyan kezd,de ma felugrott 36.8-ra! [link]
2008. aug. 20. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen megy felfelé és ez nekem tetszik!!!
2008. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé cikkcakk, de jó, hogy megindult felfelé! ha a továbbiakban nő, vagy legalább ezt a 36-8-at tartja, az még jó lehet!!! Drukkolok neked! Majd írd meg légyszi, mi lett!!!
2008. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát Én is reménykedek!!Majd megírom mi lett a vége!!!
2008. aug. 20. 19:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Lányok!Ma leesett 36.7-re.Talán ez nem nagy baj!Akövetkező napok nagyon hosszuak lesznek!Jó lenne ha fent maradna!Ma átrakta az alaphőmet 36.5-re! [link]
2008. aug. 21. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán ez az egy tized nem vészes még... Ahogy írtam korábban is elég cikkcakk vagy, de egyenlőre szépen fenn! Ha innen már nem megy tovább le, hanem vissza felfelé, még belefér. De lefelé nem nagyon kéne mennie, ha baba.
2008. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!