Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, avagy mégsem?

Terhes vagyok, avagy mégsem?

Figyelt kérdés

Tünetek: vérerek a mellen, igaz nem olyan erősek, de látszanak, duzzadt feszülő mellbimbó, melyek viszketnek, lilás nemi szerv, nagyobbnak érzem a méhem és az is viszket. Korábban émelygés. Rövid mensi (inkább barna de volt vér is) kb. két hete.

Ezek már több hetes terhességet jelölnének nem? Lehet hogy én vagyok hülye de kerestem hátha valamilyen betegséget jelöl. Nem találtam ilyen együttes tünetet.

3 tesztet végeztem. Háromnappal ezelőtt halvány csíkocska (éppenhogy látszott), tegnap negatív, ma negatív.

De ilyen tünetekkel már pozitívnak kellene lenni, nem?

Egy hete ismét szeretkeztünk, de ezek a tünetek nem lehetnek annak hatása, nem? Ti mit gondolnátok?


Talán várok még, majd utána orvos, ha nem jön meg legközelebb.


2007. okt. 28. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben orvoshoz fordulnék. Ha a teszt halvány csikot mutatott akkor valószinüleg HCG hormon megjelent a szervezetedben. Ha a teszt már negativ akkor lehet elhalt terhesség is. Szerintem járj utána !
2007. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várj, hanem menj orvoshoz.
2007. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!