Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy megsem?

Terhes vagyok vagy megsem?

Figyelt kérdés
Parommal egy ideje probalkozunk.4napja kellett volna megjonnie,megjon erzesem is volt.Fajt a hasam ,derekam,de megsem jott meg.A ciklusom 28ik napjan teszteltem este,de csak egy csik jott ki.Varjak meg?Vagy mikor teszteljek?Mennyi az eselye ,hogy terhes vagyok?Valaszaitokat elore koszonom.
2011. jan. 14. 08:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg hozzateszem,hogy gyakran kell pisilnem.Ejjel mindig megebredek emiatt,pedig regen nem volt igy.A mellem 2napja kezd egyre erzekenyebb lenni.
2011. jan. 14. 08:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy terhes vagy, de várj még egy kicsit, hogy megbizonyozzhass róla. Ne képzeld be.
2011. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várj! és csinálj tesztet pár nap múlva. A tünetek fantomtünetek is lehetnek, azért mert izgulsz, vagy mert nagyon akarod. Szorítok.
2011. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelhetsz,az ugyanis már 5napos késés ugye?a késéseket azért nem lehet beképzelni!
2011. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szupis, nekem így kezdődött :)
2011. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tesztelek holnap reggel.Koszonom a biztato szavakat.Amugy erzem,hogy van valami,mert olyan fura napok ota a hasam,mint meg eddig soha.Furan faj,vagy nem is tudom...de nagyon fura erzes,mintha ereznem ,hogy valami alakul odabenn.Holnap mar 5ik napja lesz ,hogy kesik.Remelem mar mutat valami konkretat.Jah es nem kepzelek be semmit magamnak,mert eddig sem gorcsoltem ra.Csak most mindig gondolkozok,hogy melyk nap teszteljek ujra.Holnap lesz itt az ideje.Koszonom a valaszokat.Ha esetleg van valaki aki hasonloan erezte magat,es hasonlo jelei voltak ,azok legyenek szivesek es irjak meg a sajat tapasztalataikat.Elore is nagyon szepen koszonom:)
2011. jan. 14. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a második babábval próbálkozunk. tegnapra nem vártam és még ma se jött meg. Tszteltem tegnap negatív lett.A védőnőm azt mondta, hogy ha biztosat akarok akkor csak jövő hét vége körül teszteljek. Hát nehéz lesz kivárni! Egyébként én is érzem, hogy nem olyan a hasam, mint szokott! Hsszurka, cicifeszülés is van. Hozzáteszem nekem nem szokott késni max. 1/2 napot.
2011. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem...halvany pozi lett:)....majdnem olyan eros mint az elso csik.
2011. jan. 15. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:

:)

Gratulálok!

2011. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2011. jan. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!