Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a teszt, de...

Pozitív lett a teszt, de félek, mi van ha mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Pozitív lett három tesztem is a nemvárt előtt három nappal(kedden). December 25-én volt meg utoljára. Igaz a második csík halványabb, de rendesen lehet látni. Voltam a dokinál szerdán, de ott azt mondta menjek vissza hétfőn, nem lát semmit. Kicsit félek, mert nagyon várjuk ám. Nyugtassatok meg légyszi, hogy tényleg lesz baba. köszönöm
2011. jan. 20. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok sok ilyen kérdés van, de neked ez az első:)

Nyugodj meg légy szíves, a baba nem tűnik el, a teszt sosem lesz terhesség hiányában pozitív!!! SOHA:)))

Szóval pihi és mindenfajta móka hétfőig...csak ne agyalj!

2011. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Remélem sikerült a baba, és ha igen, akkor gratulálok!

Nem szeretnélek elbizonytalanítani, de én jártam már úgy, hogy a teszt pozitív lett, elmentem a nőgyógyászhoz nem látott semmit, visszahívott egy hét múlva, vettek vért és nem voltam terhes.

Tiszta szívemből kívánom, hogy Nektek sikerüljön!!

2011. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom kedves második hozzászóló, de akkor viszont terhes voltál :( csak elment....úgy nem tud a teszt pozitív lenni, ha nincs benned hCG hormon...lehetetlen!
2011. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Próbálok kikapcsolódni addig és nem idegeskedni.
2011. jan. 20. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Trehes vagy! Ne aggódj, én sem hittem el amikor megláttam a pozitív terhességi tesztet.Pedig tervezett baba volt, de csak akkor hittem el teljesen amikor az ultrahangon is láttam.
2011. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem trehes hanem terhes
2011. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Dettó ez volt velem is kb egy évvel ezelőtt!Két pozitív teszt kicsit halvány de látható a doki nem látott semmit majd egy hét műlva sem beutalt kórházba és ott már látták a babóm, aki most a másik szobában szuszog és négy hónapos gyönyörű kislány! Szóval nyugodj meg a stresszeléssel többet ártasz mint bármi mással!Élvezz ki minden percet és merj örülni!Vigyázz magadra sok boldogságot!
2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de lehet pozitív a teszt terhesség nélkül.... pont ma olvastam egy korábbi csaj történetét, mindjárt belinkelem ide.


Itt a link, a 7.oldalon lévő kommentetolvassátok el!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



na de ne aggódj, tutira terhes vagy:9 Nyugi, mindn rendben lesz!


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam, amit előző küldött. Hát, én továbbra is azt gondolom, tapasztaltam, hogy a teszt csak terhességtől lesz + (kivéve a ritka betegségeket, gyógyszereket), legfeljebb nem tud beágyazódni rendesen és megjön. Vettem én már mindenhol mindenféle tesztet, egyébként sok olyan van, amit mindkét helyen lehez kapni, de csak akkor volt 2 csík, ha terhes voltam. Tuti, mert több vetélésem volt.
2011. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aki pozitivat tesztel az terhes ha csak nincs daganatos cisztaja vagy nem szed olyan keszitmenyeket melyek HCG-t tartalmaznak de ezeknek a gyogyszereknek a betegtajekoztatojan fel van tuntetve hogy hamis poztiv vagy negativ eredmenyt adhat...az a csaj is terhes volt de koran elevszitette. a nem vart elotti pozitiv tesztek 50%a vetelessel vegzodik. A nem vart napja utan lehet csak biztosat tesztelni es innetol kezdve rohamosan csokken a veteles kockazata is.


kedves kerdezo nagyon de nagyon koran mentel orvoshoz. beleestel abba a hibaba amibe szinte mindenki ezen az oldalon. az orvosod eltette a penzt es visszahiv par nap mulva...ez a szokas. A pozitiv teszt utanni 2-4 hetben kell menni eloszor uhra. ha elotte mesz max fejfajast okozol magadnak az idegeskedessel.

2011. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!