Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a teszt, de...

Pozitív lett a teszt, de félek, mi van ha mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Pozitív lett három tesztem is a nemvárt előtt három nappal(kedden). December 25-én volt meg utoljára. Igaz a második csík halványabb, de rendesen lehet látni. Voltam a dokinál szerdán, de ott azt mondta menjek vissza hétfőn, nem lát semmit. Kicsit félek, mert nagyon várjuk ám. Nyugtassatok meg légyszi, hogy tényleg lesz baba. köszönöm
2011. jan. 20. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen tesztet csináltál? Mert én úgy tudom, hogy a gravi hcg teszt a legjobb! Én is azt csináltam (bár nekem már akkor több mint 3 hete késett) és azonnal kiadta a két csíkot. Szerintem a dokid azért nem lát még semmit mert még nagyon korai szakaszában vagy a terhességednek! :) Édesanyámmal is így volt régebben, hogy amikor először elment UH-ra akkor a doki még nem látott semmit, ezt a tesztet javasolta neki, hogy végezze el mert nagyon megbízható és pozitív lett a tesztje és később már látni is lehetett a babát! Drukkolok Neked nagyon!! :)
2011. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!