Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék gyereket de nagyon...

Szeretnék gyereket de nagyon félek a terhességtől?

Figyelt kérdés
Félek attól hogy hülyeség amit kérdezni akarok ,de foglalkoztat a gondolat ezért hát leirom. Szereték gyereket, már 32 vagyok de még nem mertem beválalni. nagyon félek a terhességtől illetve a szüléstől, hogy belehalok. Az oka hogy hat éve volt egy sima egyszerü fülmutétem altatásban ahol beállt a klinikai halál az altató miatt és ugyhoztak vissza. Még a fényes alakot is láttam aki visszazavart. Kérlek ne hurrogjatok le, de nagyon félek attol hogy ujbol átt kell élnem illetve hogy legközelebb már nem fog visszazavari. Tudom hülye vagyok, de csak olyanok irjanak akik nem lehurrogni akarnak, hanem összinte tanácsot adni nekem....
2010. febr. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félni tőle nagyon csodálatos és szép élmény egy örök életre szól.:) Te is mikor, majd meglátod a picit azt fogod gondolni, hogy milyen jó döntést hoztál azzal, h válaltad őt.:)Meg már a mai orvostudomány elkég fejlet ahoz, hogy ne legyen bajod.:) Én azt mondom csak bátran és mindent bele.:)))
2010. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De gyereket nem szülnek a nők altatásban(ha jól tudom)

Szóval ne félj!!

Babára fel!!:-))

2010. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, nem altatásban kell szülni :-)
2010. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, szülésnél nem fognak altatni. Max. császármetszésnél érzéstelenítőt kapsz, de akkor sem altatnak.

Ne a múlton gondolkozz, hanem a jövőn, a gyermekeiden, akiknek te fogsz életet adni!

2010. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem viccből írom, de szerintem érdemes lenne pszichológushoz fordulni emiatt.

Ha nincs rá pénzed, akkor szerintem a háziorvosnak, ha elmondod, akkor (tippelek) ezt sztk alapon is meg lehet oldani.

Magától sosem fog elmúlni, hacsak nem végzel olyan gyakorlatokat erre. (agykontroll stb)

Szerintem.

Megértelek...

2010. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális hogy egy ilyen rossz élmény után félelmeid vannak, ezeket érdemes megbeszélni az orvosoddal, itt a nőgyógyászra gondolok. Talán ha egy fehér ruhástól hallod mi a helyzet, egyszerűbben oldódik a félelmed. Viszont ne feledkezz meg róla, hogy a terhesség nem betegség, csak egy állapot. Biztos van valami oka annak a bizonyos rosszul sikerült altatásnak, ennek az orvosod utána néz és közösen megbeszélitek mi a teendő.

2010. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mármint féltem a gyerekvállalástól. Mondjuk 22 voltam. Nem a kapcsolat miatt, mivel már férjnél voltam. Inkább olyan félelmeim voltak, hogy mit csináljak vele ha sír? Meg merem-e fogni majd...stb. És képzeld, mikor megszületett, ezek a gondolatok elillantak és felneveltük. Most egy igazi komisz kölök. :D


Altatás: ha császárra kerül sor, akkor elsősorban a gerincbe adott érzéstelenítést alkalmazzák, ritkán azonban altatnak, de tényleg nagyon ritkán. (Tapasztalat, mielőtt még valaki lepontozna.)

2010. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!