Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mit gondoltok?

Terhes lehetek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már három hónapja szedek fogamzásgátlót,de mivel hetente általában kétszer is felfázom minden óvintézkedés ellenére, már a negyedik adag antibiotikumot szedem.egy hónapja éppen megvolt mikor együtt voltam a párommal, ugyan nem használtunk gumit de nem ment el.utána még jó pár napig megvolt, azóta a következő is rendben megjött, mégsem vagyok biztos a dologban. mit gondoltok? esélyes hogy baba lesz?
2010. jan. 31. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Két mensid is volt,a második is rendben megjött neked.

Nem vagy terhes.

2010. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ezt kérdezted, de én a felfázásoddal kapcsolatban írok. Nekem is évekig volt, nagyon sűrűn, már sokszor csak vért pisiltem. Elmentem egy nagyon kedves Nőgyógyászhoz, aki 10 perc alatt rájött, az urulógus évekig nem és tömött mindenféle antibiotikummal, hogy méh száj sebem van, amiben HPV vírus is tenyészett. Emiatt volt több folyásom, ami ugye könnyen bejut a hugy útba és ez okozott állandó felfázás tüneteket. Megműtött és minden oké azóta. Próbálj meg ennek utána járni, mert az állandó gyulladás nem kedvez a babát akaró nőknek. Sok szerencsét!
2010. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm:) megyek a héten nőgyógyászhoz,rákérdezek.
2010. jan. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!