Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek először orvoshoz?

Mikor menjek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Én már nagyon be vagyok sózva. Mennék már orvoshoz de még szerintem nem látna semmit az uh-on. Ja 5 hetes terhes vagyok.
2010. jan. 31. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
még korai. 6-7 hetesen mehetsz véleményem szerint, akkor már lesz szívhang.
2010. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedíg azért menj most,mert szívhang nem valószínű,hogy lesz,DE:doki megvizsgál,elmondja a szükséges lépéseket,ultrahangon talán már látszik valami,és még a védőnőhöz is bemehetsz konzultálni.
2010. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a tapasztalatom alapján nem mennék még el!De ahogy Te jónak látod!Ha nekem még egyszer össze jön a baba akkor biztos nem megyek el a 6-7 ik hétnél hamarabb!De ez csak az én véleményem!

Boldog babavárást kívánok és vigyázz magatokra!!!:-)

2010. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. én is a 3.kal értek egyet. ha még nem lát semmit UH-n és nincs szívhang, nem küldd el se a védőnőhöz a doki és se vérvételre, hanem visszarendel 1-2 héttel későbbre. ez nem betegség, hogy orvoshoz kell egyből rohanni. szedj terhesvitamint és vigyázz magadra addigis.

gratulálok :)

2010. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis fontos rögtön elmenni orvoshoz, mert ilyenkor csak azt nézi meg, hogy méhen belüli-e, citológiát csinál, és felhívja olyasmikre a figyelmed, amiket még nem tudhatsz. Én 5 hetes vagyok, de most megyek a héten, nőgyógyász tanácsára. És utána 3 hétre a szívhang miatt kell menni.
2010. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok,kedves utolsó ugye,hogy igazam van?!

Annyira remegünk egy pozitív tesztért,akkor miért ne mehetnénk rögtön orvoshoz is?

Ahogy írtam,lehet semmi konkrétumot nem lát,de általában kitapintja,kenetet vesz,és lehet foltocska már látható az uh-n.Az is több,mint a semmi.

2010. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok meg de akkor sem értek veletek egyet!Én úgy jártam egyszer,hogy pozitív lett a tesztem rohantam a dokihoz nem látott semmit és még egy héttel később sem akkor azt mondta méhen kívüli terhesség,és biztos volt a terhesség mert vért is vettek a klinikán és véleményem szerint az már csak nem hazudik!Megműtöttek még az nap,mikor felkeltem az altatásból közölték velem,hogy méhen kívül nem találtak semmit úgyhogy jó helyen volt csak olyan fiatal volt a terhesség,hogy még nem látszódott.Elvetéltem az lett a vége!

Én csak ezért írtam,hogy én biztos nem mennék el a 6-7 vagy akár a 8 ik hétnél hamarabb!Igaza van annak aki azt mondta,hogy ez nem egy betegség.hogy rögtön rohanni kell az orvoshoz!Most már én is tudom nem kell olyan nagyon sietni!

De mindenki a saját maga belátása szerint dönt szerintem!

2010. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi panaszod, verzes, görcsök, felesleges 7. Hétnél elöbb menni. Ugy sem lát a doki semmit.
2010. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nevében is köszönöm , hogy ezeket le írtátok. Én még sajna nem vagyok babás csak nagyon szeretnék, de jó ha titsztában vagyok a dolgokkal.
2010. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a válaszoló vagyok,aki azt írta,hogy igenis menjen orvoshoz.

Lehet nekem szerencsém volt,de 5 hetesen mentem először és láttunk uh-n egy apró fekete foltocskát,ami nem sok,de én nagyon örültem neki:)

A doki pedíg ellátott tanácsokkal.

Ha másért nem is,ezért megérte elmennem.

Ettől függetlenül,minden válaszolónak igaza van valahol:)

2010. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!