Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mentetek orvoshoz elöszőr?

Mikor mentetek orvoshoz elöszőr?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve hogy abbahagytam a gyógyszert és azóta minden 2. hónapban jön meg, de pontosan amikor kell neki! Elvileg holnap kellene megjönnie, de lehet hogy megint 1 hónap múlva fog! Én már elmennék dokihoz, hogy nézzen meg, de nem tudom hogy korai-e?
2009. okt. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy korai, menj nyugodtan és ha elküld, akkor keress másik orvos, ez nem normális, valami oka van, ki kell deríteni, mert így nehezen lesz baba.
2009. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nini24 ***** válasza:

Szia!

Ugyanez van velem is! :( Jan-ban hagytam abba a gyogyit, azóta próbálkozunk! Első megjött rendesen, azóta meg csak 2 havonta! Júliusban tele lett a bakancsom, elmentem a dokihoz. UH után kaptam clostyt, majd Uh-zgatott, majd adott Choragon tüszőrepit, és szépen 29 nap este pozi lett a tesztem. A mennyekben jártam egészen napig! 3-on megjött! :(( Tehát nem tudott megtapadni! Ez volt augén, most okt 8at írunk, és mensi sehol, kaptam már beutalót vérvételre hormonokat nézni, aztán újra closty, meg minden, ami kell az eredmények után! Tehát sztem ne késlekedj, ha szívózik a doki, menj másikhoz, és mondd, hogy egy éve próbálkoztok! Kegyes hazugság! Engem speciel idegesített az, hogy sose tudhatom, mikor kell szexelni, mikor fog egyáltalán megjönni! Sok sikert neked, és jelentkezz, ha elmentél dokihoz, kiváncsi vagyok, milyen kezelést kapsz!

Puszi!

2009. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én várnék max egy hetet, közben megcsinálnék pár terhestesztet, hogy nem-e azért marad ki, ha késik.


Egyébként igazat adok az előzőnek: rendszertelen vérzéssel, túl hosszú ciklussal irány a doki, ha babát szeretnétek. Nem kell neki tudnia, mióta próbálkoztok.

2009. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!