Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk a férjemmel!...

Babát tervezünk a férjemmel! Ha hetente 1 elevitet szedek csak az elég?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Vagy szedd, vagy ne.

Szerintem elég drága ahhoz,hogy ímmel-ámmal beszedsz egyet, mert akkor olyan,mintha nem szednéd..mehet a napi egy , ha elevitet akarsz, de a 12. hét után ajánlatos csökkenteni, de ha oda jutsz a doki biztos tud tanácsot adni..

Ha nem akarod az elevitet..a teherbeesésig e-vitami, vas, folsav fontos..Aztán úgyis a saját dokid személyre szabottan megmondja mit szedj.

2008. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Az Elevitet naponta kell szedni, minden nap egyet. Ha hetente egyet veszel be, az olyan, mintha nem is vettél volna be semmit. Még a folsav tablettát is ajánlják ilyenkor, hogy a szervezet fel tudjon vitaminokból készülni egy esetleges terhességre, és a betegségek is szinte kizárhatók.

Én amikor el kezdtünk próbálkozni a férjemmel, szedtem elevitet, folsavat, és E vitamint is, és a férjemmel is szedettem az E vitamint. Aztán ahogy telt az idő, rájöttünk, csak a pénzünk fogy, ha majd egyszer teherbe esek, ráérek szedni. Hisz ha valaki tudtán kívül esik teherbe, az sem szed semmit előtte. A doki is azt mondta, végülis ráérek akkor szedni valamit. Mondjuk nálunk vannak problémák is. Sok sikert nektek! :)

(egy 21 hónapja próbálkozó)

2008. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Szia!Szerintem kétnaponta ha szeded,az elég!De a héten egyszer tényleg nem sokat ér!
2008. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Az semmi.Ha drágállod,akkor vegyél a gyógyszertárban folsavat(max.1000Ft.-kb.50-60db)+c-vitamint,nem árt ha szedsz v.mi kombinált vitamint pl.Béres cseppet.

Amikor bebizonyosodik ,hogy terhes vagy ,akkor már szedj rendes terhesvitamint.

2008. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Még a napi fél is jobb...
2008. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Második válaszoló: Köszi, hogy lepontoztok.

Azt hiszem nem írtam semmi bántót semmiről, csak a tapasztalataimat, hogy segíteni tudjak valamilyen szinten. De úgy látszik, ez sem ér itt semmit!!!

Nyugodtan pontozzatok csak le. Én is azt teszem majd ezután:)

2008. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha egészséges vagy,akkor nem kell vitamint szedned!Én sem terhesség előtt,sem most sem szedek,és nem is fogok szedni semmit (amíg minden eredményem jó)!25 hetes kismami
2008. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha van vitaminhiányod esetleg akkor hetente legalább 3x szedd sztem. a folsav miatt különösen jó, bár azt külön is meg lehet venni és olcsóbb.

(én sem értem miért pontozták le a 2. válaszolót mikor hasznos tanácsot adott!)

2008. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

hát,én sem értem,mi ez a lepontozás-roham...

ha arra válaszolunk,h hasszurkával+mellfeszüléssel lehet-e baba,azt miért nem pontozzátok le?Pedig ugyanúgy 2 lehetséges válasz van...

Szerintem a heti 2 vitamin jó ötlet,és nem is biztos,h bírod,majd kitapasztalod,a folsavat viszont jó lenne 2naponta! sok sikert!

2008. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

ha nem vagy terhes, ne szedd, marketingfogás

ha terhes vagy, naponta

2008. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!