Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babyt tervezünk a férjemmel!...

Babyt tervezünk a férjemmel! Elég az ha 1 héten kb: 2-3 alkalommal szexelünk?

Figyelt kérdés
Nem szeretném azt ha csak " muszájbol" lennénk együtt a párommal,mert most hogy babát szeretnénk nem akarom azt hogy ugy szexeljünk mint egy gépezet:D! Élvezni szeretném! Elég ez is ha ennyit vagyunk együtt?
2008. máj. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a legbiztosabb 2-3 naponta szeretkezni.
2008. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik, h. milyen gyakoriság a "jó". És nagyban függ a párod spermájától, pl. h. mennyire életképesek, ill. hogy a te petéd is meddig él. Az én orvosom azt mondtam, h. aznap mikor a hőm leesik, akkor reggel és este is ajánlott és még másnap is. De egyébként ha minden másnap együtt vagytok az már jó, és a pé-kor viszont sűrűbben. Viszont arra sem árt figyelni, h. a peteérés előtt legalább 4-5 napi ne legyetek együtt, hadd termelődjön a legjobb minőségű és mennyiségű katonasereg.

Nem tudom, mióta próbálkoztok, de sajnos van olyan, h. muszájból kell csinálni, bár nem is annyira rossz ám az sem :). De a baba érdekében mindent képesek vagyunk megtenni.

Sok sikert!

2008. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen elég.
2008. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég. De ha még ezt is soknak érzed, akkor ne erőltesd.. Mi két hétben egyszer (jobb esetben kétszer) vagyunk együtt és ennél nem is igazán van többre szükségünk (időnk, energiánk, stb.) De szerintem ez egyénenként változó, hogy mik az igényei. Én például, persze imádom a párom, de megőrülnék, ha muszájból kellene (ahogy írtad is) és szerintem nem biztos, hogy attól függ a teherbe esés. Szerintem a lényeg az, hogy szeressétek egymást és annyit legyetek együtt, amennyi jól esik...:-)
2008. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!