Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mérjem jól a hőmet, ha...

Hogy mérjem jól a hőmet, ha lefekvés után 3-4-5 órával felkelek mindig pisilni?

Figyelt kérdés
Vezethetek így egyáltalán görbét? Minden nap 10-11 körül fekszek le és hajnali 2-3 körül kelek fel pisilni és azután meg 4:45-kor kelek, mert 6-ra járok dolgozni. Nagy gond, ha egyik nap 3 óra, másik nap 4 óra telik el lefekvéstől a mérésig (hajnali 2-3-ig)? Sajnos, nem tudom szabályozni, hogy mindig egyidőben keljek. Mit javasoltok?
2010. jan. 31. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

az éjjeli pisilés kevésbé zavarja meg (ha reggel, felkelés előtt kevéssel kéne kimenned wcre, az mutatna rossz eredményt). reggel, amikor fölkelsz, akkor mérd, és a hőmérsékleten kívül írd fel azt is, hogy hánykor mérted, illetve ha későn feküdtél le. (a kevesebb alvás picit emelhet a hőn, lehet, hogy bele kell venned a kiértékelésbe.)


de biztos, hogy érdemes mérni, vezetni, csak információt adhat.

2010. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi probléma. Általában én is felkelek pisilni felkelés előtt 2 órával, de abszolót nem befolyásolja a hőt. Én kipróbáltam. Vezesd és mérd nyugodtan!
2010. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!