Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire számít hőmérőzésnél,...

Mennyire számít hőmérőzésnél, ha 1 órával az időpont előtt felkelek pisilni? Segíthet a görbém?

Figyelt kérdés

Minden reggel 4:45-kor mérem a hőmet és ma reggel 3:45-kor felkeltem pisilni, utána visszaaludtam a szokásos időpontig, majd megmértem a hőmet és 2 tízeddel több volt, mint tegnap, pedig holnap kellene lennie az ovumnak. Tehát le kellett volna mennie, nem fel.


Itt a görbém, mit gondoltok?

[link]


Rosszul csinálom az ovutesztet, vagy rosszul mérek? Mert az ovuteszt szerint holnap kellene lennie peteérésnek, a hőm szerint meg már megvolt a 11. ciklusnapon.


2010. jan. 24. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A hőmérőzést mindig közel azonos időben kell megejteni (+-1 óra megengedhető). Ha 3:45 előtt aludtál 5 órát, akkor 3:45-kor meg kellett volna mérned a hődet. Az lett volna a használható hő. A 4:45-ös hő nem használható fel, mivel hőmérés előtt az ágyban mozogni sem nagyon lehet, nemhogy felkelni, ugyanis már attól megemelkedhet a hőd, vagyis célszerű a kezed ügyébe tenni az ébresztőórát/telefont és a hőmérőt is.

A 3:45-ös hőd valószínűleg az ovuteszt eredményét igazolta volna.

2010. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!