Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a hőmérőzésnél?

Hogy is van ez a hőmérőzésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több óra alvás után és általában ugyanabban az időben illik mérni a hőt. De mi a helyzet akkor, ha mondjuk általában 6:15-kor kelek, de van olyan, hogy megébredek 5:00-kor, addig vagyok ébren, amíg mérek és visszaalszok? Melyik hőt kell az igazinak tekinteni?
2011. máj. 26. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,rend szerint megébredek hajnalba. Nem mérem,csak akkor,mielőtt felkelek. Hol méred a hődet?
2011. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt szoktam mérni. Ebben a hónapban kezdtem. Azért fontos kérdés, mert ha az 5 órási hőmet írom be ciklus.hu-n, akkor nincs pé-m, ha a negyed 7-est, akkor valszeg van. Nem mindegy.
2011. máj. 26. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha felébredsz, aludj vissza és mérd abban az időpontban, amikor szoktad.
2011. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ott mértem.Most voltam dokinál és azt mondta felejtsem el,mérjem hüvelyben, az a legpontosabb. 5 tizeddel mutat ott többet.
2011. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ez a ciklus nem lesz babás (bárcsak lenne olyan mázlim), akkor megpróbálom a hüvelyben mérést. Köszi a válaszokat. Akkor a felkeléskor fogok csak mérni, megébredéskor nem. Babásodást kívánok mindenkinek! :)
2011. máj. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!