Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki febr.7-8ra nem várja? Hogyan telt ez a hónapotok? Annyira jó lenne a pozi teszt, ugy várjuk már.

Figyelt kérdés

31-32 naposak a ciklusaim és az utobbi fél évben egész pontosan beállt a mensim, de baba nem jön sajnos.

Ebben a hónapban is igyekeztünk minél többet együtt lenni a párommal és azt vettem észre, hogy ebben a hónapban sokkal többet görcsölt a hasam, mint ezelőtt. Remélem ez vmi jót jelent és febr 8 után pozitivat tesztelek.

Sosrtársakat várok:D


2010. jan. 31. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

09:29-es vagyok!

Hát lányok, sajnos megjött tegnap! :(

De mondjatok valami jó hírt is ti! Szurkolok Nektek!

2010. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ó...a fene...sajnálom, hogy nem sikerült de vigasztalásképpen, 90% hogy nekem is meg fog..sajnos. Nagyon meg vagyok fázva és ingerült vagyok..ez utóbbi sajnos a biztos előjele.Sajnálom nagyon de drukkolok a kövi hónapra. Írjatok...pozitivat mindenkinek

Br. a kérdező

2010. febr. 3. 11:46
 13/18 anonim ***** válasza:
15.26 vagyok, nekem is megjött. Azóta persze kiderült. hogy más bajom is lett, nem csak a hányinger...szóval nem baba miatt voltam rosszul, bár egyszer már bejött ez is.
2010. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon sajnálom h neked sem jött össze, pedig drukkolok mindannyiunknak.Azért nagyon remélem, hogy lesz köttünk legalább egy pozi is:D
2010. febr. 5. 19:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 2 nap késéssel, de sajnos ma megjött :(
2010. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon sajnálom. Viszont, ha valakit vigasztal, egy hasonló kérdésre válaszolók között egy csomó pozitív teszt van.:) Ez is reményre ad okot.
2010. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ó jaj lányok, sajnálom, hogy nem ez volt a sikeres hónap talán majd a következő, drukkolok nagyon. Nekem még nem jött meg de nagyon bizom benne h nem is fog, néha olyanokat görcsöl a hasam h már úgy érzem h na most tuti megjött de nem, viszont szerintem csak a megfázásom miatt késik bár ne legyen igazam, drukkoljatok
2010. febr. 9. 19:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Drukk!
2010. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!