Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap múlva érdemes tesztel...

Hány nap múlva érdemes tesztelni (még csak 7 nap telt el) és melyik a legérzékenyebb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Te szexeltél védekezés nélkül 12-én? Mert akkor még mindig ugyaz a válasz, mint amit eddig 20-szor megírtak neked.

Ha nem te vagy az, olvass vissza, ma és tegnap 20-szor megírtuk...

2010. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy ,de nem én voltam!
2010. febr. 19. 12:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem miért válaszolsz ha idegbeteg vagy!Biztos vannak nálad sokkal kedvesebbek is akik szívesen válaszolnának, ez nem kötelező!!!!
2010. febr. 19. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hivatalosan mikor érdemes tesztelni, én három fajtát vettem, ebből kettőn az állt, h 4 nap után már kimutatja a hormont, nem is feltétlenül reggeli vizeletből.Bocsánat de teljesen elfelejtettem a nevüket:(,az egyiknek a csomagolására emlékszem, bordós- barna. Mikor én beszéltem telefonon az orvossal, akkor 5 napja késett és mindhárom pozitív volt.

Tesztelj, amikor úgy érzed, nem olyan drága, hogy pazarlás legyen. Én azért vettem már öt nap után(egyébként is szokott"csúszkálni")mert valami azt súgta, hogy ez most más...és tényleg:)

2010. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!