Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki febr.7-8ra nem várja? Hogyan telt ez a hónapotok? Annyira jó lenne a pozi teszt, ugy várjuk már.

Figyelt kérdés

31-32 naposak a ciklusaim és az utobbi fél évben egész pontosan beállt a mensim, de baba nem jön sajnos.

Ebben a hónapban is igyekeztünk minél többet együtt lenni a párommal és azt vettem észre, hogy ebben a hónapban sokkal többet görcsölt a hasam, mint ezelőtt. Remélem ez vmi jót jelent és febr 8 után pozitivat tesztelek.

Sosrtársakat várok:D


2010. jan. 31. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló a helyzetünk. Feb.7-én és a rákövetkező pár napban nagyon bízom, hogy nem fog megjönni. Remélem mindkettőnknek sikerülni fog! Sok szerencsét!!!
2010. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sziasztok, én is feb. 7-8-ra nem várom. Nekem az előző hónapban 5 hetesen spontán vetélésem volt (nem kellett műteni, magamtól kitisztultam), júliusban pedig egy missed abom. Ugyhogy reménykedem én is. Én ebben a hópban nem mértem a hőmet csak ovu tesztet használtam. Nem akarok nagyon rágörcsölni a témára, de azért drukkolok mindenkinek, és magamnak is:)
2010. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én is február 6-ra várom, vagyis remélem nem fog megjönni. Már nagyon szeretnénk babát. Hó elején elkezdtem mérni a hőm de abba hagytam mert még nem értek nagyon hozzá. Aztán eldöntöttem nem fogok görcsölni rajta. 2 hete görcsöl a petefészkem, meg majd leszakad a derekam, meg a cicim is fáj.Jó lenne ha sikerülne!
2010. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom én is, legkésőbb 6-ára nagyon nem várom! 5-6 napja fájdogál a hasam,olyan érzés, mintha fel lennék fázva,hát nagyon kíváncsi vagyok...ebben a hónapban kezdtem el a bromo-t szedni...

Nálatok mizújs tegnap óta?

2010. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Elfelejtettem írni, hogy sok testápoló szerű folyásom van...

2010. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak: sztem nagy rá az esély, hogy babád lesz - bár ne kiabáljuk el. Nekem már van egy kislányom és mikor vele terhes lettem, nálam is ez volt! Szóval hajrá!
2010. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

:) de jó lenne :) már nagyon várjuk, ez a 13. hónap!

Néha érzem, néha meg egyáltalán nem...Nálad is ilyen volt?

2010. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen volt :)

Azért remélem a kérdés kiírója is megírja, hogy mi lett a hétvége eredménye :)

2010. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Beférek én is?( 5-re nem várom ) Nekem is volt 2 korai vetélésem. Nekem nem görcsöl, csak szúrkál a hasam. Van görbétek?
2010. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaj lányok úgy örülök, hogy ennyien írtatok szívből drukkolok mindannyiunknak ugy gondolom megérdemeljük, hogy sikerüljön végre. Nálam semmi változás viszont eléggé meg vagyok fázva.Sajnos van egy olyan érzésem, hogy ez sem a mi hónapunk.De nektek drukkolok és várom a potitiv visszajelzéseket:D
2010. febr. 1. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!