Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány terhességi...

Nagyon halvány terhességi tesztből lehet még valami?

Figyelt kérdés
Az eset után 10 nappal csináltam reggeli első vizeletből, 10-es érzékenységű tesztet. Szerintetek reménykedhetek vagy nem? Annyira halvány, hogyha lefényképezem, ott nam látszik csak élőben. Lehet, hogy még korán teszteltem vagy csak én hiszem pozitívan? Lett valakinek ilyen tesztből babája?
2010. jan. 30. 16:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon halvány volt, már azt hittem, hogy csak én képzelem oda a csíkot. 36 hkm :)
2010. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk nem értem mért sietsz ennyire, hogy 10 nap múlva már tesztelsz. Elhiszem, hogy nagyon várod, de ha ennyire türelmetlen vagy, nem kerülsz előrébb, mert vagy negatív lesz, vagy nagyon halány, aztán ugyanúgy ott állsz kétségek közt, hogy most sikerült-e a baba vagy sem, és végül is csak akkortájt fogsz megbízható választ kapni rá, ha már meg kellett volna jönnie, vagy csak pár nappal utána. Nőgyógyászhoz meg csak jó 1,5-2 hét késés után érdemes menni, mert csak akkortól látszik, és még akkor is általában csak a petezsák, szívhang csak a terhesség 6-7 hetétől. Ne görcölj rá ennyire a témára!

Kívánom a legjobbakat, és írj, ha voltál dokinál.

2010. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

szia

na tudsz már valami biztosat? szoritok!

2010. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát annyit tudok, amit eddig. De van egy jó hír is, ma csináltam még egy tesztet, ami szintén kétcsíkos lett, de ugyanolyan halvány a második, mint tegnapelött. Kedd, szerdán kéne megjönni, addig szorítsatok.
2010. febr. 5. 12:07
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Neked majdnem 20 napos a lueális fázisod????

az ki van zárva...

Azt írod 30-án, hogy az eset után 10 nappal...

Meg most írod, hogy k-sz kell megjönnie.

Az min. 20 nap. akkor csak az lehet, hogy nem az "esetkor" történt a megtermékenyítés, hanem napokkal utána... és az magyarázat a gyengécskén erősödő csíkjaidra is.

Drukkolok!!!

És ne hagyj cserben minket egyszercsak! :)

2010. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
majd ird meg az eredményt
2010. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!