Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány terhességi...

Nagyon halvány terhességi tesztből lehet még valami?

Figyelt kérdés
Az eset után 10 nappal csináltam reggeli első vizeletből, 10-es érzékenységű tesztet. Szerintetek reménykedhetek vagy nem? Annyira halvány, hogyha lefényképezem, ott nam látszik csak élőben. Lehet, hogy még korán teszteltem vagy csak én hiszem pozitívan? Lett valakinek ilyen tesztből babája?
2010. jan. 30. 16:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszi, csak már nagyon tanácstalan vagyok. Ma medi-lab- bal teszteltem. Mennyire megbízható ez a fajta? Nem reggeli elsőből volt és mégis kijött a második csík pár perc múlva, de halványan, eddig ezzel a tesztel régebben mindig egy csík volt és nem is volt baba, de most reménykedem.
2010. febr. 3. 16:52
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagyon halvány lett, és csak fél óra múlva látszott.Öt hónapos a fiam.

/Z/

2010. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

szia kérdező!

bocsi, válaszolni nem tudok, csak szeretnék tőled kérdezni.

azt írtad, h az eset után 10 nappal lett pozitiv a teszted!

ezt az aktusra értetted?? és akkor10

2010. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

17:29 vagyok, ráfeküdtem a billentyűzetre, na szóval...


az aktus után 10 napra lett pozitív ha jól olvastalak!??

csak, mert nem tudom, h én mikor teszteljek!!

köszönöm, h válaszolsz!!

2010. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a halvány csíkból (ami ráadásul időn túl lett pozitív) egy most féléves lányom lett.
2010. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Válaszolok én is: hát most az a helyzet, hogy a 10. napon teszteltem egy nagyon-nagyon halvány pozitívat, két nap múlva egy negatívat ugyanolyan tesztből, aztán ma a 14. nap egy másik fajta tesztből egy látható halvány pozitívat teszteltem. ja és igen az aktus után számolom a napokat. Te hol tartasz hányadik napon?

Többieknek köszönöm a biztató válaszokat!

2010. febr. 3. 18:22
 17/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ma már a 15. nap van az aktus után.
2010. febr. 3. 18:25
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baba, de még korai lenne az uh, lehet csak elküldenének, hogy gyere vissza egy-két hét múlva, mert még nem látják. Szerintem várd meg, amíg késik, és utána csinálj új tesztet, az már biztos erősebb csík lesz! És utána irány a doki:) Jó pocakosodást neked!
2010. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nézd csak,nekem a nagyon halvány csíkomból ilyen lett 5 nap múlva: [link]


Hidd el ott az a baba,a tesztet mikor megcsináltam,szerintem csak én láttam rajta valamit,aztán 5 nap múlva ilyen lett:)


5+3 hetes kismama.

2010. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

szia, 17:29es vagyok!

Én most vagyok a 16.napon, szóval ennyi telt el az akció óta:)

Én nem merek tesztelni, megpróbálom kivárni a nem vártat és akkor,csak lassan megy az idő:(

sztem a többieknek igazuk van, h nálad ez már baba, csak még erősődni fog a nemvártig és akkor rikitani fog az a 2 csík!!!

2010. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!