Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány terhességi...

Nagyon halvány terhességi tesztből lehet még valami?

Figyelt kérdés
Az eset után 10 nappal csináltam reggeli első vizeletből, 10-es érzékenységű tesztet. Szerintetek reménykedhetek vagy nem? Annyira halvány, hogyha lefényképezem, ott nam látszik csak élőben. Lehet, hogy még korán teszteltem vagy csak én hiszem pozitívan? Lett valakinek ilyen tesztből babája?
2010. jan. 30. 16:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!


hát ha halvány , az valamiért halvány és csakis hcg hormont mutat ki,ami meg ugye a beágyazódástól kezd termelődni... van ilyen mellékrizsa hogy lehet hormonhiba meg miegymás, de az talán 1 millió esetből 1szer fordul elő. Szerintem 3-4 nap múlva próbálj meg egy új tesztet, és ha akkor is pozitív akkor egyértelmű lesz a dolog....

2010. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A hcg hormon 2 naponta duplázódik a szervezetedben,én azt tanácsolom,csinálj tesztet 2 nap múlva.És még utána is 2 nap múlva:)

Ha ott a baba,erősödni fog a csík.

Drukkolok!

2010. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

anyukámnak is halvány volt,de pár nap múlva újat csinált és kiderült hogy lesz babája

Drukkolok én is hogy sikerüljön!!:)

2010. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek, ez tegnapi teszt volt, mert ma nem tudtam megcsinálni az elsőből. De akkor holnap már csinálhatok másikat? Ha az pozitív, akkor tuti ott van a babóca?
2010. jan. 30. 17:12
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
szia tök mindegy hogy erős vagy halvány az már tuti baba!!Nekem is halvány volt és csináltam összesen 4 et és mind a négy halvány volt nekem nem erősödött meg pedig 2 naponta csináltam.
2010. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A halvány csík is csík. Csak arra figyelj, hogy szines csík legyen és időn belül. Ha így van, akkor nem család nem ámítás! :))) Sok szerencsét!
2010. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ma csináltam mégegy tesztet, de negatív lett. Akkor miért volt tegnapelött pozitív? Ugyan olyan teszt, lehet hogy hibás volt az egyik, de vajon melyik. Segítsetek!
2010. jan. 31. 15:28
 8/26 A kérdező kommentje:
Ma is teszteltem, megint halványan látszik a másik csík, de már kivehetőbben, mint pár napja, nem értem, hogy most mi van, előtte miért volt egy csík.
2010. febr. 3. 16:40
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

szia szerintem tuti baba. nálam is egy az egyben igy zajlott le. halvány csik, majd 2 napra rá nem volt csik, másnap megint halvány csik. most meg itt fogom a kisfiamat a kezemben és agu-zik :)

kivánom neked is!

2010. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinten menj el inkább nőgyógyászhoz, csinál egy UH-t és ha baba van már láthatod is a monitoron az apró kis pötyit. Szerintem egyszerűbb mint teszten izgulni. Nekem mikor lett egy halvány (szinte ott sem volt, mint neked) csík elmentem dokihoz és most itt ugrál mellettem a halvány teszt csodás kis eredménye.

Sok szerencsét!Majd írd meg hogy alakult?!

2010. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!